poniedziałek, 17 czerwca 2024

Kultura i rozrywka

Wojewodzin w finale X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Projektów Społecznych Zwolnieni z Teorii

23 maja na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie odbyła się gala finałowa X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Projektów Społecznych Zwolnieni z Teorii, w której uczestniczyły uczennice Zespołu Szkół im. ks. Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie tj.

Weronika Łojewska, Olga Szmigiel, Oliwia Zabora, Sara Cwalińska, Wiktoria Jakowska i Anita Nietupska wraz z nauczycielkami: p. K. Obuchowską, p. M. Kowalczuk i p. M. Cichocką

Dziewczyny realizowały projekt społeczny: Bądź dla siebie dobra, który brał udział w ogólnopolskiej olimpiadzie projektów społecznych Zwolnieni z Teorii. Zakwalifikowały się do finału i znalazły się w zacnym gronie 7500 uczniów z 465 szkół średnich z całej Polski.

W rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii Zespół Szkół im. Ks. Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie uplasował się na 154 miejscu wśród 458 szkół średnich z całej Polski.

 

Z województwa podlaskiego do finału Olimpiady zakwalifikowało się na 12 projektów. Zespół Szkół w Wojewodzinie w województwie podlaskim zdobył 6 miejsce.

Uczennice realizując projekt społeczny miały przestrzeń do rozwinięcia tak bardzo potrzebnych kompetencji przyszłości 4K: kooperacji, kreatywności, krytycznego myślenia, komunikacji

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji projektu. Pierwsza Olimpiada za nami, traktujemy ją jako rozgrzewkę przed kolejną edycją. 

 

poniedziałek, 17 czerwca 2024

Wieści ze Szkoły Muzycznej

niedziela, 16 czerwca 2024

Żłobek miejski. Rodzinny Piknik (14.06)

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.