Kultura i rozrywka

Wojewodzin w finale X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Projektów Społecznych Zwolnieni z Teorii

23 maja na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie odbyła się gala finałowa X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Projektów Społecznych Zwolnieni z Teorii, w której uczestniczyły uczennice Zespołu Szkół im. ks. Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie tj.

Weronika Łojewska, Olga Szmigiel, Oliwia Zabora, Sara Cwalińska, Wiktoria Jakowska i Anita Nietupska wraz z nauczycielkami: p. K. Obuchowską, p. M. Kowalczuk i p. M. Cichocką

Dziewczyny realizowały projekt społeczny: Bądź dla siebie dobra, który brał udział w ogólnopolskiej olimpiadzie projektów społecznych Zwolnieni z Teorii. Zakwalifikowały się do finału i znalazły się w zacnym gronie 7500 uczniów z 465 szkół średnich z całej Polski.

W rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii Zespół Szkół im. Ks. Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie uplasował się na 154 miejscu wśród 458 szkół średnich z całej Polski.

 

Z województwa podlaskiego do finału Olimpiady zakwalifikowało się na 12 projektów. Zespół Szkół w Wojewodzinie w województwie podlaskim zdobył 6 miejsce.

Uczennice realizując projekt społeczny miały przestrzeń do rozwinięcia tak bardzo potrzebnych kompetencji przyszłości 4K: kooperacji, kreatywności, krytycznego myślenia, komunikacji

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji projektu. Pierwsza Olimpiada za nami, traktujemy ją jako rozgrzewkę przed kolejną edycją. 

 

niedziela, 21 lipca 2024

Policja zaprasza na Niebieski Piknik

czwartek, 18 lipca 2024

Jarmark Produktu Lokalnego w Rajgrodzie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.