poniedziałek, 4 grudnia 2023

Sport

  • 15 komentarzy
  • 7266 wyświetleń

WISSA – WARMIA 0:1

15.08.2015 Szczuczyn, Stadion Miejski

WISSA Szczuczyn - WARMIA Grajewo 0:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Damian Zubowski 84'

WISSA: 77.Jabłoński - 4.Nikitin, 11.Guzowski (Kpt), 3.Lisowski, 8.Bezrezovskyj - 9.Mleczek (72' 7.Dąbrowski), 6.Wojtkielewicz (27' 18.Gałązka), 5.Citko (80' 16.P.Marcinkiewicz), 13.Kiljańczyk, 17.Zambrowski - 10.Łapiński (64' 2.Firańczyk)

REZERWA: 12.E.Marcinkiewicz - 18.Gałązka, 14.Polakowski, 7.Dąbrowski, 2.Firańczyk, 16.P.Marcinkieiwcz, 16.Niebrzydowski

WARMIA: 1.Gieniusz - 15.Lekenta, 17.Arciszewski (Kpt), 3.Domurat, 4.Mikucki -  5.Randzio (64' 11.Zubowski), 20.Matysiewicz, 19.Cybulski (64' 16.Sypytkowski), 9.Strzeliński, 10.Chyliński (51' 8.Mirva) - 7.Dzierzgowski (90' 13.Górski)

REZERWA: 52.Sobolewski - 18.Makowski, 16.Sypytkowski, 13.Górski, 11.Zubowski, 8.Mirva

Widzów: 150

Sędzia: Wojciech Pawilcz (Białystok)

Żółte kartki: Mleczek, Guzowski (WISSA)

Autor: Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.org

http://facebook.com/warmia

 

 

* fotka wykonana w 1963 r. na stadionie w Szczuczynie przed zwycięskim meczem Wissa - Warmia. Proszę zwrócić uwagę na zainteresowanie spotkaniem. W tle widać kibiców Warmii a po przeciwnej stronie w podobnej ilości kibice Wissy.  (foto. K.Baginski)

czwartek, 30 listopada 2023

Grajwo. Klub Sportowy Ookami

Komentarze (15)

To nie chodzi o sponsorów ... chojnych tylko o gospodarowanie. Wytykanie zawodników i "zakupy" świadczy o zdolnościach organizacyjnych i gospodarowaniu i tak wątłym groszem. Bo budżet Warmii jest nawet większy od Wissy. Może należało by zmienić niektórych działaczy zasiedziałych, którzy nie mają wizji przyszłości i stanęli w miejscu. Należy podnieść tyłek i ruszyć do sponsorów. A tak w ogóle dzisiejszy sport zależy od działaczy, zainteresowania kibiców, chęci współpracy z innymi i szukanie pieniędzy. A wytykanie innym że to czynią lepiej nie daje chluby w tym wypadku działaczowi i autorowi powyższego "artykułu" . Pozdrawiam wszystkich kibiców Warmii, Wissy - by walka toczyła się w sportowej atmosferze - BO OSIĄGNIĘCIA POWIATU GRAJEWSKIEGO W SPORCIE - TO TYLKO TE DWA KLUBY - nie utrudniajmy sobie życia. pozdrawiam.

Fajny mecz sie szykuje.

witam, po ile są bilety?

Ty kibic powiatowy idź leczyć szczuczyńskie kompleksy gdzie indziej. Janusz napisał tak jak jest. To jest gospodarowanie pieniędzmi? Wydawanie ich na wątpliwej jakości grajków z B-stoku? Może byście w końcu szatnie zrobili i stadion zamienili z pastwiska na normalne boisko. Kto wam dał licencję na 3 ligę? Ławki rezerwowych i trybuny to w Koziej Wólce mają lepsze.

do antylizak.Baedzo nieładnie obrażać drużynę ze swego powiatu.Duży sukces tej drużyny i działaczy z Wissy,że znajduje się w III lidze pomimo trudności z zawodnikami, którzy w większości są z poza Szczuczyna.Skoro Grajewo jest pięciokrotnie większe od Szczuczyna to powinno być co najmniej w pierwszej lidze a nie się kołatać na spadkowej pozycji w tej samej trzeciej lidze.Skąd wiesz,że wissa nie pomogła w tej przegranej dla Warmi.? Co do szatni i stadionu to pieniądze o które ubiegał się Burmistrz Szczuczyna na stadion,zalew itp.zostały przyznane dla Grajewa na Basen i Muzeum mleka.Cieszymy się że to zostało w powiecie i podniosło status Grajewa i powiatu.Nie Pamiętasz pewnie jakie derby były 30 lat temu. Od kilku sezonów między klubami jest zgoda i prawdziwych kibiców powinno cieszyć,żyjemy w jednym powiecie ,powinniśmy się wspierać,a nie obrażać.Dwie drużyny w naszym powiecie jest bardzo dobrą promocją naszego wspólnego powiatu na terenie całej Polski i to powinno być naszym wspólnym celem a nie obrażanie z pozycji większego (wspólnego)miasta powiatowego.Weż to wszystko pod rozwagę jeżeli jesteś prawdziwym kibicem a nie chuliganem stadionowym.

Jakoś kibicom Wissy nie przeszkadzało gdy Warmia posiłkowała się piłkarzami z jednostki wojskowej stacjonującej w Grajewie /Goleń,Pestka i inni/. Rywalizować w atmosferze sportowej należy umiejętnościami piłkarskimi na płycie stadionu a nie językami na portalach internetowych bo tym nie przysporzymy chwały zawodnikom czy też drużynie. Napisał były piłkarz Wissy i Warmii.

DO WISSY-Przecież możecie dogadać się z rolnikami ze Szczuczyna i wynajmować w wolne dni stadion klubowy dla krów itp. Na tym można zarobić niezły pieniądz w waszym przypadku.

siema lizaki. co boli dupa?

Radziłów > dla krów być może ale dla kóz z Radziłowa na pewno nie!

Siema scyzoryczku a kto do tej pory doatawał baty? 😉

Radzilow ma tyle dogadania co ryba na talerzu wioska kościelna xd wsiuny pozdro

Wstyd dla jednych i drugich.Jesteście nie samowicie głupi,żeby się obrażać .Dla takich zakaz stadionowy by był dobry aby się pokochały //scyzoryki i lizaki//

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.