czwartek, 11 sierpnia 2022

Szczuczyn

Wirtualnie Zakręceni w BCK w Szczuczynie

Z wielką dumą i radością informujemy, że Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie uzyskała dofinansowanie w kwocie 25800  zł na realizację młodzieżowego projektu „Wirtualnie Zakręceni – Koderski Klub Kreatywności”  w ramach Konkursu Duże Granty  Programu Równać Szanse. 

 

Spośród 161 zgłoszeń z całej Polski decyzją Komisji Ekspertów znaleźliśmy się w gronie 28 organizacji, którym przyznano dotację.

 

 PS. spośród 13 organizacji z województwa podlaskiego startujących w konkursie jako jedyni otrzymaliśmy grant. 

Jesteście ciekawi o co chodzi w młodzieżowym projekcie „Wirtualnie Zakręceni – Koderski Klub Kreatywności”?

 

Wspólnie z grupą młodzieży - miłośnikami nowoczesnych technologii i Wirtualnej Rzeczywistości stworzymy Koderski Klub Kreatywności. Siedzibą Klubu będzie sala komputerowa w bibliotece, którą czeka kompletna rewolucja!

 

Młodzi ludzie zaaranżują jej wygląd, sami ją pomalują i zakupią wyposażenie m.in. ultranowoczesne zestawy VR. Koderski Klub Kreatywności będzie miejscem dobrej zabawy. Miejscem integracji! Miejscem gdzie głos młodych ludzi będzie najważniejszy. Będziemy na bieżąco informować o młodzieżowych działaniach i postępach projektowych prac. Komisji Ekspertów dziękujemy za zaufanie i szansę realizacji młodzieżowego pomysłu!

Program Równać Szanse jest programem Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanym przez Fundację Civis Polonus.

Andrzej Kosmowski / koordynator projektu

BCK w Szczuczynie

 

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Aleja Pamięci w Szczuczynie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.