Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 10348 wyświetleń

Wiosna w Wojewodzinie -wideo

Myślą przewodnią pierwszego dnia wiosny w Zespole Szkół w Wojewodzinie kolejny raz była kultura krajów europejskich w różnych odsłonach.

Organizatorki – p. Olena Levchynska i p. Monika Kowalczuk - nie zapomniały także o symbolu kończącej się zimy. Oryginalny konkurs na marzannę wygrali maturzyści z IV TBE, którzy "poszli na całość" i utopili marzannę w wannie (za topienie marzanny w rzece grozi mandat!). Również dwaj uczniowie z tej klasy: Sebastian Łaszcz i Michał Męczkowski wygrali kategorię obcojęzycznej piosenki.

Jak podsumowuje członkini jury, dyr. Zdzisława Choynowska - świetni byli artyści z IV TŻH w swojej "głupiej piosence”. Doskonali - uczniowie kasy II TŻ w skeczu, pięknie wyglądała marzanna z kl. III TŻR – to była raczej Pani Wiosna w świątecznej odsłonie. Na uwagę zasługują próbki stylów tanecznych w wykonaniu Justyny Zamojskiej niosące wartość poznawczą, przegląd trendów muzycznych i ich przedstawicieli – kl. IV, zawsze perfekcyjnie przygotowany i świetny Grzegorz Kowalewski, no a specjały kuchni – palce lizać! Trudno wymieniać wszystkich, więc na koniec: gratuluję odwagi, pomysłowości, spontaniczności i dziękuję za wspólną zabawę!


fot. e-Grajewo.pl, ZS Wojewodzin

 


Komentarze (7)

Super pomysł. Gratulacje dla organizatorów, wykonawców i wszystkich innych, którzy włączyli się w świetną edukacyjna zabawę.

wojewodzin strona waszej szkoly ma jakiegos wirusa bo za kazdym razem ja sie wchodzi to antywirus ostrzega ze macie wirusa

Wojewodzin zawsze rządzi :D

jest nowa strona zs.wojewodzin.pl

Wchodzić trzeba na nową stronę.

strona troche podobna do LO 1 w Grajewie tylko że LO ma taką stronę od wielu lat

topienie marzanny w wannie, to było coś - SZACUN chłopaki!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.