niedziela, 5 lutego 2023

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 6544 wyświetleń

Święto Pluszowego Misia

    Grupa przedszkolna „Puchatki” z ZSM nr 2 w Grajewie 25 listopada obchodziła Święto Pluszowego Misia. 
    Tego dnia dzieci zostały ucharakteryzowane. Pomalowano im twarze  i założono opaski z uszami, aby mogły poczuć się misiami, takimi jak te, które przyniosły do przedszkola. 
    Następnie z wizytą do dzieci przyszedł Miś-Przyjaciel, który przybył w towarzystwie Pani Dyrektor Barbary Ciszewskiej. Na powitanie Pani Dyrektor włączyła się w akcję czytania książek w naszym przedszkolu, w ramach realizacji programu czytelniczego „Poczytaj mi”. Dzieci wysłuchały książki o Kubusiu Puchatku. 
    Później odbyła się wspólna zabawa z Misiem-Przyjacielem. Dzieci tańczyły ze swoimi misiami, zaśpiewały piosenkę „Rysunek misia”. Z chusty animacyjnej stworzyły dla swoich przytulanek trampolinę i huśtawkę.  Na zakończenie Pani Dyrektor poczęstował dzieci słodkimi misiami.  Następnie przedszkolaki wykonały prace plastyczne, metodą płaskiego origami, które przedstawiały misie. 

    Podsumowaniem imprezy było przeprowadzenie zabawy w formie opowieści ruchowej pt. „Misowe zabawy” w czasie której dzieci mieszkały w gawrze, wyruszały na spacer, przechodziły tunelem, pokonywały wysokie trawy, rzekę, jadły pyszny miodek i odpoczywały leżąc na łące. 
     Dzień ten, który był świętem naszego przedszkola przebiegł w miłej atmosferze, a różnorodne i ciekawe zabawy dostarczyły dzieciom wiele radości. Nabrały one wiary we własne siły i twórczo spędziły czas wcielając się w rolę misia. - opisują Wychowawczynie

Komentarze (4)

Najlepsza grupa,najlepsze dzieciaki i najlepsze Panie :) Pozdrawiam

dziekujemy Pani U. Mazurek,to dzieki Pani jest to przedszkole, to Pani jest Matką tego miejsca Pamiętamy.

Do rodzic - przedszkole jest, a gdzie pieniążki z kasy szkoły?

Przedszkole to nie sam budynek ale odpowiednią kadra a za pani M. było to miejsce gdzie pracowało 10 ludzi bo brakowało im godzin w szkole żeby coś funkcjonowało dobrze to trzeba mieć trochę pojęcia o tym co się robi a nie robi się tylko po to żeby napchac sobie kasę i udawać dobrego człowieka który robi to dla dobra innych

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.