wtorek, 28 marca 2023

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 7558 wyświetleń

Wieczór z A. Jachimską

Grajewska Izba Historyczna

Serdecznie zaprasza na

wieczór autorski z Panią Anną Jachimską

połączony z promocją tomiku wierszy  „Pochodnia czasu”

który odbędzie się w siedzibie GIH (ul. Ełcka 30) dnia 24 października 2013 r. o godz. 17.00

 

 

 

 

„… Nie mów nic przed Tobą tylko serweta wiersza …”

 

Anna Jachimska (ur. 1978 r.) jest rodowitą grajewianką. Jako poetka debiutowała wierszem “Tobie” w czasopiśmie “Echo Życia” w 2001 r. później publikowała w kwartalniku “Słowem i Kształtem”, Brulionie Literackim “ŚLAD” i w “Podwarszawskim Życiu Pruszkowa”. Na ogólnopolskim Konkursie XV Piastowskiej Biesiady Poetyckiej otrzymała III Nagrodę. Wierszem “Nie było nic” uczestniczyła w projekcie wydawniczo - fonograficznym “Artyści Janowi Pawłowi II - Pamiętamy”. Swój dorobek prezentowała m.in. w Centrum Rehabilitacji im. prof. M.Weissa w Konstancinie oraz w ośrodkach wypoczynkowych

w Kalinowie i Gołdapi. Prowadziła z grupą “ERATO” warsztaty poetyckie w Liceum Ogólnokształcącym im. M.Kopernika w Grajewie. Była współorganizatorką dwóch edycji Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu grajewskiego, redagowała biuletyny wydawane po zakończeniu konkursów. W 2009 staraniem firmy “Eko-Dom” Sp.zo.o. w Grajewie opublikowała I tom wierszy “Z domu do Domu”. Poezja jest jej życiową pasją, co pozwala na podejmowanie szerokiego spektrum tematów i kierowanie swych artystycznych wypowiedzi do odbiorcy o różnorodnych estetycznych potrzebach i zainteresowaniach.

poniedziałek, 27 marca 2023

Niećkowo. "Warsztaty integracyjne"

poniedziałek, 27 marca 2023

Erasmus+. SP1 w Turcji

Komentarze (3)

Jestem bardzo dumna ze swej Córki,która pomimo wielkich przeżyć życiowych odnalazła się w życiu i potrafi dać siebie innym.Gratuluję i życzę powodzenia na przyszłość w dalszej twórczości.

Pozdrawiam Ciebie cieplutko Aniu

Wszystkiego Najlepszego Aniu. Wielkie uznania i DZIĘKUJĘ ZA ZAPROSZENIE !!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.