Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 5915 wyświetleń

Wieści z ZSM nr 1

„Jedynka aktywna i bezpieczna”.

W roku szkolnym 2016/2017 w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie realizowany jest projekt „Jedynka aktywna i bezpieczna”. Dofinansowanie na jego realizację pozyskał Urząd Miasta Grajewo w ramach Rządowego programu „Bezpieczna+”. Celem programu jest kształtowanie otwartości i budowanie pozytywnego klimatu szkoły. 
W ramach realizowanego projektu uczniowie SP nr 1 biorą udział w warsztatach teatralnych, muzycznych, rytmicznych, wokalnych, animacyjnych. Ciekawą formą aktywizacji uczniów są zajęcia z rękodzieła, podczas których wykonują ekobiżuterię. Wśród wielu interesujących propozycji znajdują się również zajęcia pt. „Historie z dna szuflady. Grajewo pełne historii”. 
Warsztaty realizowane są przez Grajewskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie „Kultura Niezależna”. Ciekawa i oryginalna tematyka zajęć spotkała się z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem  uczniów.
fot.ZSM nr 1

poniedziałek, 6 lutego 2023

Finalistki Konkursu Miss Polonia

poniedziałek, 6 lutego 2023

Grajewo. Spotkanie autorskie

Komentarze (2)

Te panie to z domu kultury czy to nauczyciele z ZSM1?

jest napisane, proszę czytać artykuł ze zrozumieniem ;-)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.