niedziela, 26 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

Wieści z SP 4

Wesoło i bezpiecznie w klasach I – III SP 4

 

Bezpieczeństwo w szkole jest bardzo ważnym elementem. Uczniowie ciągle uczą się jak być bezpiecznym w szkole, w drodze do niej, w domu oraz w miejscach gdzie spędzają wolny czas.

 

We wrześniu w klasach I-III specjaliści z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie przygotowali zajęcia dotyczące rozsądnego i ostrożnego uczestnictwa w ruchu drogowym. Poprzez czynny udział w scenkach dzieci utrwalały zasady przechodzenia przez jezdnię, rodzaje znaków drogowych, zachowanie pasażera w aucie. Swoją wiedzą uczniowie mogli się wykazać biorąc udział w konkursie plastycznym organizowanym na terenie szkoły ph. „Bezpieczna droga do szkoły”.

 

Pierwszoklasiści dołączyli do programu edukacyjnego „Akademia Bezpiecznego Puchatka”, ponieważ chcą uczyć się jak być bezpiecznym, utrwalać wiedzę o zasadach ruchu drogowego, o tym jak unikać zagrożeń i jak bezpiecznie spędzać czas w domu, w szkole i w czasie zabawy.

 

Do akcji włączają się również Rodzice. Dziękujemy p. Wojciechowi Fajferowi, który dzieciom i wychowawczyni klasy I c podarował odblaskowe znaczki.

 

 

fot. SP 4 Grajewo

piątek, 24 czerwca 2022

Wieści z Wojewodzina

czwartek, 23 czerwca 2022

Wakacje z Biebrzańskim Parkiem Narodowym

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.