piątek, 7 października 2022

Sport

  • 8 komentarzy
  • 9188 wyświetleń

Wieści z sekcji zapaśniczej


W ostatnim okresie zapaśnicy MOSIR Grajewo uczestniczyli w obozach sportowych.

Adam Łaguna członek kadry narodowej juniorów młodszych został powołany przez Polski Związek Zapaśniczy w dniach 8 - 15.11.2009 r. na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Polski do Piotrkowa Trybunalskiego. Koledzy klubowi zostali powołani natomiast przez Krajowe Zrzeszenie LZS w Warszawie. Przebywali na zgrupowaniu szkoleniowym, które odbyło się w dniach 27.11.2009 - 06.12.2009 r. w Ośrodku Sportowym ,,Relaks" w Świeradowie Zdroju. Adam Łaguna, Sebastian Mikucki, Bartłomiej Cebeliński, Rafał Wierzbicki, Krystian Obrycki - zapaśnicy uczestniczyli także w zawodach. W dniach 27 - 29.11.2009r. w Warszawie odbył się Międzynarodowy Turniej im. Piotra Rydzewskiego. Bardzo dobrze powalczył tam Krystian Obrycki w kategorii wagowej 73 kg, dostając się do finału lecz przegrywając w walce finałowej jedynie z Danielem Stępniem z Legii Warszawa. Tym samym uplasował się On na drugim miejscu zdobywając srebrny medal.

Natomiast podczas obozu w Pieńsku odbył się Turniej Zapaśniczy Ligi Dolnośląskiej, gdzie startował Sebastian Mikucki zdobywając brązowy medal w kategorii wagowej 66 kg. W ostatnich dniach zgrupowania zapaśnicy MOSIR Grajewo uczestniczyli w XVI Ogólnopolskim Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych w zapasach styl klasyczny we Wrocławiu. Sebastian Mikucki w wadze 66 kg zajął piąte miejsce. Obrycki Krystian w wadze 73 kg zajął trzecie miejsce.

Ze sportowym pozdrowieniem Trener Marek Piwko

Komentarze (8)

a kogo to interesuje?? zapasy to przezytek

sam jesteś przeżytek!!

Moze Ciebie nie interesuje ale innych owszem,Chopaki odnosza jakies sukcesy i dla nich naleza sie brawa a ty siecisz pewnie przed komputerem i zero sportu :)

Do grajewiaka : jesteś zapewne beznadziejnym człowiekiem bez ambicji lecz oni mają ambicję i coś próbują z nimi robić

a ty grajewiak co trenujesz? chyba tylko misien piwny haha pewnie i do tego sie nie nadajesz zapasnicy to bardzo dobrzy chlopacy, odnosza sukcesy, rozwijaja sie , inne dyscypliny az tak duzo sukcesow jak zapasy nie maja , no moze pilkarze:D pozdro dla zapasnikow

Gratz dla Obryca ;]

ty grajewiak to chyba misiem pluszowym się bawisz jeszcze i lalkami,to się baw dalej i bużka krótko,pozdrawiam zapaśników i życzę dalszych sukcesów!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.