Kultura i rozrywka

Wieści z Radziłowa

Nie rzeczy pomagają, tylko ludzie Gmina Radziłów po raz trzeci wzięła udział w akcji „Szlachetna Paczka”.

Z dumą informujemy, że tegoroczną można zaliczyć do bardzo udanych. Jej efekt zaskoczył nawet nas samych. Tym razem też znalazło się sporo ludzi o dobrych sercach, którzy wzięli udział w przeprowadzeniu zbiórki potrzebnych produktów oraz pieniędzy. Wśród prezentów zapakowanych w dziewięć paczek znalazły się podstawowe produkty żywnościowe, środki czystości, artykuły szkolne, zabawki, pieluchy, ubrania i pościel. W szczególności chcielibyśmy podziękować uczniom klas IIIa wraz z p. E. Sosnowską i IIb wraz z p. Z. Mroczkowskim z Gimnazjum w Radziłowie oraz uczniom klas IV –VI Szkoły Podstawowej w Słuczu i p. M. Wiśniewskiej za przeprowadzenie akcji „Wielka wyżerka”, z których pieniądze zostały przeznaczone na zakup potrzebnych produktów.

 Dziękujemy również p. E. Kosmaczewskiej, nauczycielom Gimnazjum w Radziłowie, Radzie Gminy Radziłów i pracownikom Urzędu Gminy w Radziłowie za finansowe wsparcie akcji i podarowane produkty, a także kierownictwu sklepu „Lewiatan” za umożliwienie wolontariuszom przeprowadzenia zbiórek. Szczególne podziękowania kierujemy także do p. Tadeusza Jankowskiego z Grajewa, dzięki któremu rodzina otrzymała także watę szklaną, folię i inne niezbędne materiały do ocieplenia dachu. Wolontariuszom i wszystkim innym osobom, które przyczyniły się do tak pięknego finału naszej „Szlachetnej Paczki” serdecznie dziękujemy i zapraszamy do współpracy za rok!

 

 

Koordynatorzy akcji: Biblioteka Samorządowa w Radziłowie Biblioteka Gimnazjum w Radziłowie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.