niedziela, 17 października 2021

Sport

Wieści z MOSiR (piłka nożna)

Wieści z MOSiR (piłka nożna)
21 kwietnia na boisku przy klubie HADES trzy drużyny młodzieżowe rozegrały kolejne mecze ligowe.

O godzinie 11:00 juniorzy starsi trenera Mariusza Sobczyka (urodzeni w 1992 roku i młodsi) spotkali się z MOSP JAGIELLONIĄ II Białystok. W składzie gości pojawiło się kilku zawodników, którzy stale występują w zespole Młodej Ekstraklasy JAGIELLONII Białystok m.in. bramkarz Piotr Lipka oraz pomocnik rodem z Grajewa - Łukasz Bogusławski, który od kilku lat jest zawodnikiem "Jagi" i reprezentacji Polski juniorów.

Nasi juniorzy przegrali 0:2 (0:1), lecz wykazali się dużą ambicją i powalczyli z faworyzowanym przeciwnikiem. JAGIELLONIA przeważała przez cały mecz, ale i grajewianie stworzyli kilka groźnych akcji pod bramką Lipki. Na pewno porażka w takim rozmiarze nie przynosi wstydu naszemu zespołowi.

 Po meczu juniorów starszych zagrali trampkarze młodsi trenera Józefa Matysiewicza (urodzeni w 1998 roku i młodsi). Przeciwnikiem naszych młodych piłkarzy była WISSA Szczuczyn. Trampkarze srodze pomścili niedawną porażkę seniorów i pokazali WISSIE miejsce w szyku. Zwycięstwo 14:0 (7:0) to był najniższy wymiar kary dla Szczuczyna.
W drugim meczu trampkarzy starszy zespół pod wodzą trenera Piotra Wierzbickiego (urodzeni w 1996 roku i młodsi) przegrał z WISSĄ 1:2. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Mateusz Wiśniewski z rzutu karnego.

więcej na http://www.mosir.grajewo.pl/

Graleria zdjęćIII liga - Kolejka 21

Czarni Olecko  - Warmia Grajewo 0:0


Kierownik MOSiR Grajewo

Przemysław Dąbkowski

TEL. (086) 261 11 34

KOM. 503 891 543

E – MAIL: [email protected]Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ADRES: UL. STRAŻACKA 2, 19-200 GRAJEWO

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.