Sport

Wieści z MOSiR (piłka nożna)

21 kwietnia na boisku przy klubie HADES trzy drużyny młodzieżowe rozegrały kolejne mecze ligowe.

O godzinie 11:00 juniorzy starsi trenera Mariusza Sobczyka (urodzeni w 1992 roku i młodsi) spotkali się z MOSP JAGIELLONIĄ II Białystok. W składzie gości pojawiło się kilku zawodników, którzy stale występują w zespole Młodej Ekstraklasy JAGIELLONII Białystok m.in. bramkarz Piotr Lipka oraz pomocnik rodem z Grajewa - Łukasz Bogusławski, który od kilku lat jest zawodnikiem "Jagi" i reprezentacji Polski juniorów.

Nasi juniorzy przegrali 0:2 (0:1), lecz wykazali się dużą ambicją i powalczyli z faworyzowanym przeciwnikiem. JAGIELLONIA przeważała przez cały mecz, ale i grajewianie stworzyli kilka groźnych akcji pod bramką Lipki. Na pewno porażka w takim rozmiarze nie przynosi wstydu naszemu zespołowi.

 Po meczu juniorów starszych zagrali trampkarze młodsi trenera Józefa Matysiewicza (urodzeni w 1998 roku i młodsi). Przeciwnikiem naszych młodych piłkarzy była WISSA Szczuczyn. Trampkarze srodze pomścili niedawną porażkę seniorów i pokazali WISSIE miejsce w szyku. Zwycięstwo 14:0 (7:0) to był najniższy wymiar kary dla Szczuczyna.
W drugim meczu trampkarzy starszy zespół pod wodzą trenera Piotra Wierzbickiego (urodzeni w 1996 roku i młodsi) przegrał z WISSĄ 1:2. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Mateusz Wiśniewski z rzutu karnego.

więcej na http://www.mosir.grajewo.pl/

Graleria zdjęćIII liga - Kolejka 21

Czarni Olecko  - Warmia Grajewo 0:0


Kierownik MOSiR Grajewo

Przemysław Dąbkowski

TEL. (086) 261 11 34

KOM. 503 891 543

E – MAIL: mosir@um.grajewo.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ADRES: UL. STRAŻACKA 2, 19-200 GRAJEWO

niedziela, 4 czerwca 2023

KS Śniadowo - WARMIA Grajewo 3:1

niedziela, 4 czerwca 2023

II Bieg Szczuków 2023

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.