wtorek, 28 marca 2023

Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 9034 wyświetleń

Wieści z LO

Uczniowie LO dla dzieci w Cheadle

2 kwietnia to Światowy Dzień Autyzmu. Filmik, który prezentujemy został nakręcony właśnie w związku z obchodami tego dnia. Jest on odpowiedzią uczniów LO na prośbę zaprzyjaźnionej z nami szkoły w Anglii, do której uczęszczają również dzieci autystyczne. Dyrektorka szkoły w Cheadle (11 km od Manchesteru), Anne Price, realizuje projekt, na który składać się będą zdjęcia uczniów różnych narodowości zadających pytanie 'Jak to jest, gdy cierpi się na autyzm?' ("What is it like to have autism?'). Projekt zostanie przedstawiony właśnie podczas obchodów Światowego Dnia Autyzmu.

W realizacji naszego klipu udział wzięli: Agnieszka Tkaczyk -zdjęcia, Łukasz Dembiński - montaż.
Wystąpili: Ula Archacka, Aneta Cogiel, Manuela Kiluk, Paulina Konopko, Ela Nagel (śpiew), Justyna Organek, Justyna Łuczak, Natalia Zalewska, Łukasz Dembiński (gitara), Mateusz Dembiński, Piotr Kozaryna i Rafał Śledziewski.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za zaangażowanie!

wtorek, 28 marca 2023

Kreatywna sobota w SP2

poniedziałek, 27 marca 2023

Niećkowo. "Warsztaty integracyjne"

Komentarze (7)

Super przedsięwzięcie! Brawo uczniowie ZS Nr 1!

Pozdrawiam uczniów !!! Fajnie to wymyśliliście :)

świetny pomysł i dobra realizacja!

Widać, że się świetnie bawiliście :-). Pozdrawiam całą ekipę, a Eli gratuluję dostania się do Voice of Poland! Brawo eLO ;-)

Doskonały pomysł i świetna realizacja. Brawo!

Elka Nagel z the Voice of Poland :-) Super!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.