Kultura i rozrywka

Więści z ŚHP

Wystąpili w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku

Grupa uczestników ŚHP w Grajewie realizująca kształcenie zawodowe w Zasadniczej Szkole Zawodowej w Wojewodzinie w dniu 9 maja 2013r. wystąpiła na scenie Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. Młodzież zaprezentowała swoje umiejętności artystyczne podczas Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP organizowanego prze Podlaską Wojewódzka Komendę Ochotniczych Hufców Pracy i Środowiskowy Hufiec Pracy w Białymstoku.

W imprezie udział wzięła młodzież ze wszystkich jednostek opiekuńczo –wychowawczych OHP województwa podlaskiego. Nasi młodzi aktorzy przygotowywali się pod okiem wych. ŚHP Izabeli Randzio i reprezentowali Środowiskowy Hufiec Pracy w Grajewie. Młodzież zajęła I miejsce w kategorii - “Teatr” i III miejsce w kategorii – “Plastyka”. - opisuje Teresa Maciorowska komendant ŚHP w Grajewie

 


środa, 24 kwietnia 2024

Rajd Pojazdów Zabytkowych

środa, 24 kwietnia 2024

Pierwsza edycja Hip Hop Generation

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.