sobota, 28 maja 2022

Sport

  • 10 komentarzy
  • 10780 wyświetleń

Wieści z boisk (25 V)


Wissa Szczuczyn     -     Olimpia Zambrów  1-2

Warmia Grajewo     -    Pogoń Łapy 4-1

Cracovia     -    Jagiellonia Białystok  3-0

Michał Probierz trener Jagiellonii: - W futbolu trzeba walczyć od pierwszych minut, a my dziś tego nie zrobiliśmy. Nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce, a później podnieść się po straconym golu. Cracovia grała bardzo zmobilizowana; jej piłkarze jakby chcieli udowodnić, że nie zasłużyli na mocną krytykę po porażce z Widzewem. To nie miejsce i czas abym mówił o mojej przyszłości w Jagiellonii.

Komentarze (10)

wissa wygrała 3.1

WARMIA TEŻ :/ I CO ???

A gdzie wynik Warmii i opis meczu z Lubawą??

warmia - lubawa 3:1

Warmia- Pogoń 4:1 (0:1) Druga połowa coś wspaniałego. Jakby grali tak cały sezon to byłby awans. Kapitalna akcja Krukowskiego na 3:1. No i kilka minut po wejściu asysta Żukowskiego przy golu na 4:1 ( powrót po 8 latach) Brawo Warmia:)

e-grajewo znowu się kompromituje. W naszej dziurze IIIligowy mecz to wydarzenie a od was tam nawet nikogo nie było. Nie ma żadnej relacji ani zdjęcia ani niczego. Na pewno nie opublikujecie tego wpisu ale może przynajmniej sami go przeczytacie. Warmia wygrała drugi mecz z rzędu. na szczęście są relacje na Facebooku i blogu o Warmii które prowadzi dyrektor Szumowski. E-grajewo woli napisać o Jagiellonii albo o lizakach ze Szczuczyna. Dzięki takim jak wy Grajewo jest uznawane za wiochę. A dzięki Warmii ludzie mają trochę radości. Szacun dla piłkarzy i tym, którym coś się chce robić kiedy wokół tylko zawiść i ludzka małość. To w Grajewie typowe. zamiast budować pozytywną aurę wokół klubu wy wolicie przemilczeć kiedy on wygrywa. Warmia nie gra tylko z przeciwnikami na boisku. Ona ma przeciwników wśród mieszkańców miasta, które godnie reprezentuje, właścicieli tego portalu, nowego kierownika MOSIR i innych dziwolągów oraz żałosnych małych ludzi. na szczęście psy szczekają a karawana jedzie dalej. Ku przemyśleniu Redaktorom e-grajewo i innym mieszkańcom naszego dziwnego miasta.

do: Napisał: Stanisław - walnij si ę w łeb moze zmądrzejesz! niech ten twój dyrektor zacznie działać na rzecz przekazywania informacji do mediow, pozyskiwania funduszy, budowania pozytywnego wizerunku klubu, pogoni "szalikowców" z trybun, zadba o wieksza frekwencje, i niech nie bedzie zakładnikim "szalikowców" bo oni mu nie przysporzą wpływów do kasy klubu a nie sponsorów! Miasto wywaliło kase na stadion i tylko piłkarze z niego mogą korzystać! opłacaja pensje dyrektora itd . a inne dyscypliny - to co ?

do dobra rada: Człowieku o czym ty piszesz. Dyrektor zakładnikiem szalikowców?? Nie chodzisz nie wypowiadaj się bo szalikowców to już od dawna na stadionie nie uświadczysz.Jak ma niby walczyć o lepszą frekwencje , może darmowe drinki w cenie bilettu??A druga sprawa e- grajewo woli zamieścić wiadomość że Pan Kowalski ukradł kilogram cukru niż napisać o wygranej Warmii. Już widzę Panie dobra rada jak Warmia będzie kiedyś grała w np. w pierwszej lidze to pierwszy będziesz gonił na mecze i wielki kibic się z Ciebie zrobi. Jak Warmia 10 lat temu była na fali to wszystko ok a jak teraz idzie jej kiepsko to na mecze mało kto chodzi.

Szalikowcy na stadionie w Grajewie hehe człowieku dobra rada idź na mecz bo nic nie wiesz i piszesz bzdury. Jest super atmosfera i są bardzo dobre wyniki, ambitny zespół któremu warto kibicować.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.