czwartek, 23 września 2021

Kultura i rozrywka

Wieści z biblioteki

Wieści z biblioteki


Dnia 14 czerwca 2017r.  o godzinie 9:30 w ZSM nr 2   z inicjatywy  Oddziału  dla  Dzieci  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Grajewie z uczniami klas II SP spotkała się pisarka książek  dziecięcych Pani  Roksana Jędrzejewska – Wróbel.
 
Z wykształcenia jest poważnym doktorem literatury, a z zamiłowania zupełnie niepoważną autorką książek dla dzieci.  Jej opowiadania można też przeczytać w „Misiu" i „Świerszczyku". Wcześniej, przez kilka lat, pisała felietony do miesięcznika „Dziecko". Razem z trójką swoich dzieci - Marianną, Wojtkiem i Hanią mieszka w przedwojennej kamienicy w Gdańsku-Wrzeszczu. Uwielbia podróże (małe i duże), wycieczki rowerowe, plażę i wodę w każdej postaci. Książki: Florka. Z pamiętnika ryjówki", „Jak to działa? Elementarz demokracji", „Kamienica" i wiele innych.  Pisarka  ciepło i serdecznie rozmawiała z uczniami , a na zakończenie spotkania  wpisywała imienne dedykacje do książek zakupionych przez dzieci , które sprzedawaliśmy dzięki przychylności Księgarni „ALFA” . Zaś wszystkim stawiała na rękach  zielony stempelek z Florką .
 
Zapraszamy serdecznie do naszej Biblioteki na oś. Broniewskiego 3
posiadamy wszystkie książki naszego gościa.
 
W okresie  wakacji  Biblioteka czynna : poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek   od godziny 8 : 00   do  godziny  15 : 00  ( w soboty  nieczynne )
 
 
 

 

czwartek, 23 września 2021

Jesienny Piknik z MotoWilkami

czwartek, 23 września 2021

Erasmus+ w SP1

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.