czwartek, 28 września 2023

Kultura i rozrywka

Wieści z biblioteki

W czwartek 21 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Grajewie czytelniczki miały okazję poznać osobiście panią Agnieszkę Lingas-Łoniewską. Autorka znanych książek opowiedziała nam o początkach swego pisania. Początkowo traktowała je hobbystycznie, chowając pierwsze teksty do szuflady. W końcu za namową przyjaciółki zaczęła publikować fragmenty powieści w Internecie.


Podczas swojej 6-letniej twórczości wydała 20 książek m. in.: „Bez przebaczenia”, „Skazani na ból”, „Jesteś moja dzikusko”, „Piętno Midasa”, „Zakład o miłość”, „Szósty”, „W zapomnieniu”; trylogie: „Zakręty losu”, „Łatwopalni” i „Szukaj mnie wśród lawendy”.


W książkach łączy sensację z romansem, skrupulatnie analizując środowisko, które w danej powieści opisuje. Dowiedzieliśmy się również o planach wydawniczych gościa MBP na rok 2017. Pierwszej niespodzianki możemy spodziewać się już na walentynki. Powstaną powieści, które obudzą wrażliwość i wywołają emocje w czytelnikach.
Pani Agnieszka Lingas-Łoniewska jest osobą niezwykle ciepłą, otwartą, twórczą i z całą pewnością może być nazywana „dilerką emocji”. Autorka „Bez przebaczenia” udzieliła wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące pytania czytelniczek oraz wpisała dedykacje do zakupionych bądź przyniesionych ze sobą utworów.
Dziękujemy pani Agnieszce Lingas-Łoniewskiej za mile spędzony czas oraz wszystkim uczestnikom spotkania za przybycie, mimo jesiennej, niesprzyjającej aury.

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.