Kultura i rozrywka

Wieści z Biblioteki

We  wtorek 17  grudnia 2013 r. rozpoczął  się kurs  języka angielskiego dla dzieci w  Oddziale Miejskiej Biblioteki Publicznej w Grajewie na  os. Broniewskiego 3. Zajęcia odbywają  się   we  wtorki, czwartki  i soboty ( jedna grupa wtorek i sobota  -   druga  grupa czwartek i sobota)


Atutem zajęć jest to, że każdy z uczestników sam sobie nadaje tempo nauki i ma możliwość wielokrotnego powrotu do przerobionych lekcji. Taki sposób nauki daje szybsze efekty niż tradycyjne metody.


 Na realizację przedsięwzięcia biblioteka otrzymała dostęp, dzięki udziałowi w projekcie „Angielski 123 w bibliotece”. Projekt ten jest prowadzony przez firmę Funmedia, we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Zajęcia adresowane są do wszystkich osób, które korzystają z usług biblioteki  jak  i  przyszłych  użytkowników.

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Po  pierwszych  zajęciach  wszystkie  dzieci  biorące udział  były  bardzo  zadowolone.

Życzę  sukcesów  w  nauce :  Wiesława Lendo   MBP    tel.  86 272  49 74

Jeszcze  można  się  zgłosić  są  wolne  miejsca  -   serdecznie  zapraszamy  !!!!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.