poniedziałek, 25 października 2021

Sport

Świąteczny Turniej Szachowy

Świąteczny Turniej Szachowy

 W dniu 11 XII 2010 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Grajewie odbył się „VII Świąteczny Turniej Szachowy”. Uczestnicy rywalizowali o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. A. Mickiewicza w Grajewie. W zawodach udział wzięło 46 zawodników z terenów naszego powiatu grajewskiego .


 Dyplomy i nagrody otrzymali trzej najlepsi szachiści w grupie Open oraz zawodnicy od IV do VIII miejsca w ogólnej klasyfikacji. Dodatkową grupą nagrodzonych byli uczniowie ze szkół podstawowych, którzy rywalizowali w grupie Dziewcząt i Chłopców do lat 12. Nagrodę  „niespodziankę” otrzymał najmłodszy zawodnik turnieju sześcioletni Ernest Żmijewski.
 Głównym Sponsorem „VII Świątecznego Turniej Szachowego” był oczywiście Święty Mikołaj, za co Organizatorzy składają Mikołajowi serdeczne podziękowania.

Sędzią głównym zawodów był Zbigniew Okulewicz.

Zapraszamy za rok na „VIII Świąteczny Turniej Szachowy”

Pozdrawiam
Jakub Okulewicz

 

KLASYFIKACJA OGÓLNA:

1. Filipkowska Olga – 8 pkt., Zespół Szkół nr 1 w Grajewie
2. Filipkowska Joanna – 7,5 pkt., Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie
3. Pawełczyk Norbert – 6,5 pkt., Zespół Szkół nr 1 w Grajewie
4. Szymczak Paweł – 6 pkt., Zespół Szkół nr 1 w Grajewie
5. Kosakowska Anna – 6 pkt.,
6. Filipkowski Jerzy – 6 pkt.
7. Kaczyńska Sandra – 6 pkt., Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie
8. Dawidowska Aleksandra – 6 pkt., Publiczne Gimnazjum w Danówku
9. Milcarz Marek – 6 pkt., Zespół Szkół nr 1 w Grajewie
10. Przyborowska Monika – 6 pkt., Szkoła Podstawowa w Wierzbowie
11. Groszyk Maciej – 6 pkt., Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie
12. Rogalski Marek – 5,5 pkt., Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie
13. Pieńczykowski Tomasz – 5,5 pkt., Zespół Szkół nr 1 w Grajewie
14. Piłkowski Maciej – 5 pkt., Zespół Szkół nr 1 w Grajewie
15. Bagiński Arkadiusz – 5 pkt., Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie
16. Kaczyński Michał – 5 pkt., Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie
17. Manturo Grzegorz – 5 pkt., Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie
18. Dobrowolska Marta – 5 pkt., Publiczne Gimnazjum nr 1 w Grajewie
19. Barszczewski Emil – 5 pkt., Publiczne Gimnazjum w Rajgrodzie
20. Dąbrowski Rafał – 5 pkt., Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie
21. Zienkiewicz Natasza – 5 pkt., Zespół Szkół nr 1 w Grajewie
22. Kulągowski Aleksander – 4,5 pkt., Zespół Szkół nr1 w Grajewie
23. Tynecki Adam – 4,5 pkt., Publiczne Gimnazjum nr 1 w Grajewie
24. Sosnowski Patryk – 4,5 pkt., Publiczne Gimnazjum nr 1 w Grajewie
25. Milcarz Katarzyna – 4,5 pkt., Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie
26. Straszyński Paweł – 4,5 pkt., Publiczne Gimnazjum nr 2 w Grajewie
27. Krukowska Alicja – 4 pkt., Szkoła Podstawowa w Wierzbowie
28. Karwowski Michał – 4 pkt., Publiczne Gimnazjum nr 1 w Grajewie
29. Szycik Natalia – 4 pkt., Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie
30. Klimaszewski Wojciech – 4 pkt., Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewo
31. Gawecki Artur – 4 pkt., Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie
32. Budenas Karolina – 4 pkt., Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie
33. Demby Maciej – 3,5 pkt., Szkoła Podstawowa w Wierzbowie
34. Markowski Bartosz – 3,5 pkt., Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie
35. Gutowski Krystian – 3,5 pkt., Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie
36. Zarzecki Eryk – 3,5 pkt., Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie
37. Zamojska Karolina – 3 pkt., Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie
38. Dębicka Sara – 3 pkt., Publiczne Gimnazjum w Rajgród
39. Żmijewski Norbert – 3 pkt., Szkoła Podstawowa nr 1 Grajewie
40. Zabielski Daniel – 3 pkt., Publiczne Gimnazjum w Rajgrodzie
41. Kierznowska Oliwia – 3 pkt., Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie
42. Żmijewski Ernest – 2,5 pkt., Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie
43. Finfando Monika – 2,5 pkt., Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie
44. Duchnowski Igor – 2 pkt., Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie
45. Kisielewski Kamil – 1,5 pkt., Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie
46. Klimaszewski Piotr – 1 pkt., Publiczne Gimnazjum nr 2 w Grajewie

 


Grupa Dziewcząt do lat 12 :

1. Przyborowska Monika – 6 pkt., Szkoła Podstawowa w Wierzbowie
2. Milcarz Katarzyna – 4,5 pkt., Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie
3. Krukowska Alicja – 4 pkt., Szkoła Podstawowa w Wierzbowie

Grupa Chłopców do lat 12:

1. Groszyk Maciej – 6 pkt., Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie
2. Manturo Grzegorz – 5 pkt., Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie
3. Dąbrowski Rafał – 5 pkt., Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.