czwartek, 2 lutego 2023

Kultura i rozrywka

Wesprzyj klinikę "Budzik"

W i e l k a      a k c j a ! 
‘’Oddaj stary i niepotrzebny klucz!’’ 
Wesprzyj klinikę "Budzik" 
 
MOŻE TWÓJ KLUCZYK WYBUDZI CZYJEŚ DZIECKO …tak ciężko dotknięte przez los? 

Koło Młodych Profilaktyków pod opieką pedagoga szkolnego Publicznego Gimnazjum nr 3  w Grajewie 


OGŁASZA AKCJĘ: ZBIÓRKI STARYCH, NIEPOTRZEBNYCH KLUCZY i KŁÓDEK.

Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, wszystkich ludzi dobrej woli do dołączenia się do tej pięknej akcji. Zbieramy stare, niepotrzebne klucze i kłódki, które będą przekazane  do punktu licencjonowanego  serwisanta kluczy. Serwisant  otrzymane  klucze i kłódki przekaże  na złom. Zysk zostanie przekazany na konto Fundacji ,,Akogo?’’

Akcja ta jest formą pomocy dzieciom dotkniętym problemem śpiączki przebywającym w Klinice Budzik Pani Ewy Błaszczyk. Klucze i kłódki wrzucamy do specjalnie oznaczonych pojemników ustawionych na parterze SP4 i PG3/obok dyżurek/.                                                                                  

Akcję zapoczątkowało Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Serwisów Kluczowych. Włącza się w nią coraz więcej szkół i placówek oświatowych. Nasza szkoła również chce mieć swój udział w tym pięknym przedsięwzięciu.
  
JESTEŚMY PRZEKONANI, ŻE RAZEM JESTEŚMY W STANIE ZROBIĆ WIELE DOBREGO I PRZYCZYNIĆ SIĘ DO WSPIERANIA TAK SZLACHETNEGO CELU.  


Zajrzyj! http://www.pslsk.pl/klucze-dla-budzika/

 

Koordynator akcji w ZSM 3: Anna Formejster

wtorek, 31 stycznia 2023

Morsy zagrały z WOŚP

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.