Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 2123 wyświetleń

Wernisaż pt. " Opowieści w monidłach zaklęte"

W Bibliotece-Centrum Kultury w Szczuczynie odbył się 26.09.2023 r. wernisaż pt. " Opowieści w monidłach zaklęte" zrealizowany w ramach programu "Bardzo młoda Kultura". 

W trakcie wydarzenia Dyrektor placówki Janusz Siemion opowiedział zebranym, w jaki sposób zebrano ponad sześćdziesiąt egzemplarzy monideł, podkreślając przy okazji zasługi osób, które zaangażowane były w projekt. Złożył także podziękowania tym, bez których wernisaż nie mógłby się odbyć, wręczając pamiątkowe dyplomy i upominki.

 

Wśród osób uczestniczących w wydarzeniu był Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, który podziękował za zaproszenie, pogratulował wspaniałego pomysłu na wystawę oraz podziękował szczególnie młodzieży za to, że interesuje się i partycypuje w tego typu inicjatywach.

Wystawa na pewno przywołała wiele wspomnień wśród osób, które użyczyły monideł, jak też wśród widzów, wspominających czasy swojej młodości. Zgodnie ze słowami Dyrektora B-CK w Szczuczynie - „Pamiętajmy i pogłębiajmy historię, bo bez niej nie ma przyszłości”.

Komentarze (1)

Tylko się dzieje wokół osób 60+

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.