niedziela, 5 lutego 2023

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 6305 wyświetleń

Warsztaty teatralne w MDK

   ''Kochaj teatr w sobie, a nie siebie w teatrze '' - warsztaty teatralne w MDK

W dniach 20 – 21. 11. 2015 roku członkowie zespołów teatralnych ''CIEŃ '', ''REBELLION'' i ''ECHO'', działających w miejskim domu Kultury w Grajewie, mieli okazję doświadczyć i '' posmakować '' teatru od strony praktycznej – w aktywnym działaniu angażującym ciało, umysł, emocje, wyobraźnię oraz temperament.

Radość z bycia na scenie i w działaniu z przestrzenią oraz partnerem, a przede wszystkim z samym sobą odkryli w trakcie warsztatów, które poprowadził Sławomir Narloch – aktor i dyrektor ''Teatru Pijana Sypialnia'' z Warszawy. W pracy, która wymagała zaangażowania oraz chęci przełamania własnych barier młodzi aktorzy z MDK uczyli się świadomości ciała, gestu i słowa, kształcili umiejętność koncentracji i rozluźniania oraz współdziałania z partnerem scenicznym.

Mogli również dowiedzieć się, jak pokonać stres towarzyszący występom na scenie, zagrać gotujące się mleko albo po prostu – robić ciekawe rzeczy i odnaleźć siebie w Teatrze.
                                                                              MDK

Komentarze (2)

Pewnie młodzi adepci sztuki teatralnej nie wiedzą że z naszego miasta pochodzi słynny aktor.Był nim nie kto inny tylko Waldemar Kownacki (ur. 14 kwietnia 1949 w Grajewie) – polski aktor teatralny i filmow

Brawo MDK za działania, za możliwość zaangażowania młodzieży.Nie muszą siedzieć na Fb, robią coś fajnego . Brawo dla młodzieży za chęci.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.