Sport

Warmia-Korona Ostrołęka

W sobotę na stadionie przy ul. Piłsudskiego w Grajewie rozegrano mecz sparringowy pomiędzy Warmią a Koroną Ostrołęka (vice lider mazowieckiej IV ligi).


Wynik 1:1


Galeria zdjęć


Co do nowych zawodników, obecnie z zespołem trenują następujący zawodnicy, których nie było w kadrze w trakcie rundy jesiennej:
Damian Bieńkowski, bramkarz, ur. 1987, wychowanek naszego klubu, ostatnio wypożyczony do Mazura Ełk
Piotr Chyliński, pomocnik, ur. 1989, wychowanek naszego klubu
Sławomir Gołębiewski, środkowy pomocnik, ur. 1977, grał wcześniej w Sparcie Brodnica i MKS Mława w III lidze, ostatnio przebywał w Luton w Anglii i grał tam w lidze amatorskiej.
Ponadto udało się doprowadzić do pozostania w klubie dwóch zawodników, którym po rundzie jesiennej skończyły się umowy z naszym klubem a są to: Maksym Mirva, który otrzymał stosowne zezwolenie na pobyt w Polsce i grę w Warmii aż do 31.12.2007 oraz Bartek Koniecko, który jak już informowałem został transferowany definitywnie do naszego klubu.
Do rundy wiosennej zespół przygotowuje się w następującym składzie:
BRAMKARZE: Bieńkowski, Masłowski
OBROŃCY: Arciszewski, Kołłątaj, Kulawik, Obrycki, A.Doliwa
POMOCNICY: Tuzinowski, Gołębiewski, Mirva, Wiśniewski, Guzowski, Ninkiewicz, D.Doliwa, Chyliński
NAPASTNICY: Golak, Koniecko, Surynowicz, Gutowski


 Janusz Szumowski  ( forum)


"Przed każdym meczem omawiane są założenia taktyczne i każdy wie co powinien robić. Wszystko jest rozrysowane na tablicy. Zadania do wykonania przekazywane są zawodnikom przed meczem. Szczęśliwie strzeliliśmy bramkę i jest 1:1. Gra dziś przysłowiowy "drugi garnitur". Ci chłopcy, którzy nie grali w rundzie jesiennej otrzymali szansę. Zostały tylko trzy mecze sparringowe do końca (z meczów towarzyskich). Te mecze zagrają zawodnicy, którzy "przymierzani" do pierwszego meczu i będą to zawodnicy najlepsi". trenej P. Kołłątaj

środa, 6 grudnia 2023

Grajewo. III liga futsalu (8.12)

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.