niedziela, 26 maja 2024

Sport

  • 18 komentarzy
  • 10209 wyświetleń

Warmia uniknęła degradacji

Pelikan Łowicz awansował do drugiej ligi, w trzeciej utrzymała się Warmia Grajewo.

Mało kto przypuszczał, że zespół z Łowicza wywalczy awans.  Piłkarze i kibice Warmii Grajewo kibicowali Pelikanowi i liczyli, że obroni zaliczkę z pierwszego spotkania.
To była świetna wiadomość dla Grajewa. „W mieście jest dobry klimat dla futbolu i chciałbym, aby zespół uniknął degradacji” – mówił przed spotkaniem trener Dymek.

Komentarze (18)

"Dobry klimat"?! Panie trenerze bez żartów proszę. Ostatnie miejsce w tabeli, a Pan mówi o dobrym klimacie. Zaledwie garstka kibiców na każdym meczu nie jest w stanie stworzyć "dobrego klimatu".Kto wie, może gdyby w drużynie grało więcej chłopaków z Grajewa to i publika by dopisała.

biały:
nie patrz na ostatni mecz u siebie, tylko na całą rundę wiosenną. Gdybyśmy zdobyli tyle punktów jesienią, co wiosną, to utrzymalibyśmy się bez nerwów. A i tak się utrzymamy!

biały: jesteś jednym z tych, co się czepiają non stop o chłopaków z Grajewa.. a trzeba spojrzeć na to z drugiej strony, bo wcale ich tak mało nie jest, a ostatnio wręcz liczba rośnie.. i jest lepiej. W dodatku marudzisz o ilości kibiców.. a sam chodzisz? Jak tak to w porządku, a jak nie to po co piszesz głupoty. Klimat też jest dobry, prawie każdy trener, który pracował w Grajewie to podkreśla, więc myślę, że jest dobrze i będzie jeszcze lepiej :-) .. a Chłopakom i Trenerowi życzę wiele sukcesów w naszej Warmii .. :-) obyśmy się utrzymali ..

Pelikan Łowicz w drugim meczu barażowym wygrał przegrał 3-2, ale w pierwszym było 2-0 i awansował do IIligi, dzięki temu Warmia utszymała się w III lidze

do bialy: co ty wogole gadasz, klimat jest dobry, praktycznie zawsze mamy młyn, robimy oprawy, a ze wyniki kopaczy nie dopisuja to trudno. zreszta w tej rundzie troszke szczescia nam zabraklo. Nie zapomnj ze trener Dymek przejal druzyne w slabym stanie. Zreszta pilkarze sa z trenera bardzo zadowoleni. tyle odemnie

Ok! Warmia utrzymała się w III lidze! Ale ja pytam co dalej??? Czy M. Dymek nadal będzie trenerem? Wiadomo że kilku piłkarzy nosi się z zamiarem opuszczenia naszego klubu. Czy są przymiarki odnośnie nowych zawodników, którzy zasilą nasz klub???

teraz bedzie proba dla sponsorow , ile wytrzymaja miesiecy

nononnonoonno zajeb .......... znowu fajne mecze beda
TYLKO SLOWA DO PRAWDZIWYCH KIBICOW W TM SEZONIE MUSZA BYC SPIEWY NA MAXA .......TO ZOBACZA BURAKI Z SUWALK JAK GRAJEWO SIE BAWI
WSZYSCY DO MLYNA NIECH NAS BEDZIE JAK NAJWIECEJ I NAJGLOSNIEJ

Czy Pan Dymek zostanie w Grajewie ?

Trener Dymek podejmie decyzję do czwartku.

PANIE MIRKU NIECH PAN ZOSTANIE...

"Mieście"? Ten Pan Trener chyba nigdy miasta na oczy nie widział...

JA PYTAM TYLKO CZY SPONSOZY WRESZCIE SIE PSZELAMA I ZACZNA NAPRAWDE INWESTOWAC W KLUB ? JA OSOBISCIE MAM NADZEJE ZE TAK I PROSZE PANOWIE POKARZCIE ZE MOZEMY MIEC DOBRA DRUZYNE!!!!! POZDRAWIAM Z DALEKA I KLANIAM SIE NISKO KIBOL Z DALEKA ZADBA O WSZYSTKO.

ty wukaesiak to pewnie jesteś z wiejskiego klubu sportowego wizna i stąd twoje kompleksy biedaku

Warmia jak na warunki III-ej ligi budżet ma najniższy i ten fakt decyduje o jej możliwościach- niestety nie są one zbyt wielkie. Tak więc, cieszcie się na zapas - Warmia w III-ej to bonus, który Grajewu dał los. Garstka drobnych biznesmenów mimo ich naprawdę szczerych chęci niestety nie uratuje tego klubu- a szkoda, są w tym mieście przynajmniej dwie firmy, które mogłyby zafundować bez większego uszczerbku dla swoich finansów co najmniej i na luzie II- ligę.
kibic

a mi to pasi normalnie jestem krate do przodu dzieki pelikanowi!!!

kibic:na te dwie firmy nie ma co liczyć, bo jedna jest niemiecka a w drugiej musiałby się zmienić prezes, który woli dawać kasę na siatkówkę w Białymstoku niż piłkę w Grajewie, zresztą szkoda słów. A co do obecnych sponsorów, to myślę, że nie masz racji i III ligę mogą utrzymać własnymi siłami i mądrym zarządzaniem.

obserwator: finanse nie są z gumy, wpływy muszą równać się wydatkom. Znajdź nowe źródła chętnych na wydatki, i tym samym znajdziesz odpowiedź na dalsze marzenia o III lidze. Tylko wiarygodnych- być może masz takie adresy , prześlij i to szybko, a z całą pewnością Twoja wypowiedź się uwiarygodni.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.