wtorek, 25 stycznia 2022

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 10382 wyświetleń

Walczą o większe pensje

W piątek  30 maja  w Sądzie Rejonowym w Grajewie nie odbyła się żadna rozprawa.

Orzecznicy walczą o większe pensje, ale też domagają się reformy systemu ich pracy. Chcą wiedzieć, czy nadal będą zajmować się wieloma czynnościami, które mogłyby wykonywać inne osoby, czy też dostaną wsparcie, aby móc zająć się wyłącznie orzecznictwem.

Po proteście lekarzy, pielęgniarek, nauczycieli to kolejna grupa, która domaga się wyższego wynagrodzenia.


www.SAD.e-grajewo.pl

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ogłoszenie: Praca dla informatyka w KPP w Grajewie

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta

Komentarze (7)

nie pasuje wam sąd beszta za łopatę i na ulice wiecej zarobicie napewno i nie bendziecie chcieli podwyżek

jeszcze tym malo kasy?????????????????????????? ;/

to już porostu przesada. Lekarze, pielęgniarki i nauczyciele to niezłe haborniki. Kasę która dostaja "na lewo" to przecież druga wypłata. Może najpierw zajmiecie się zwalczaniem korupcji a później możemy pogadać o podwyżkach.

Oni to znaczy sędziowie maja zupełną rację.Natomiast i ja mam zamiar walczyć o internet u naszego operatora.To się w głowie nie mieści,żeby przy uruchamianju internetu pokazywały się jakieś ;FORIBDDEN,APACHE SERWER.Przez to pokazywanie ja nie mam dostępu do internetu.

Hej monik. Ja jestem nauczycielem i nigdy nie przyjelam od uczniow i ich rodzicow niczego innego niz kwiatki. Wiec moze zstanow sie zanim zaczniesz kogos obrazac.

A jan niech się weźmie za naukę i poprawną pisownię,bo jak widać do tej pory niczego się nie nauczył.Całkowicie popieram protest.

1. Swieta Bozego Narodzenia, Swieta Wielkanocne, Boze Ciało...itp. mnóstwo wolnego... żyć nie umierać!!
2.Wysokie pieniądze praktycznie za nic (zero jakiegokolwiek wysiłku) a pani w sklepie spozywczym czesto ponad 9 godzin pracuje i marne grosze dostaje na nic nie starcza pracuje czy to świeta czy niedziela ! ....ale strajków nie robi i o podwyzke nie prosi...dlaczego? bo jej i tak nikt by nie dał poniewaz jest nikim nic nie robi dla ludzkości...kretyni odpisujący na mój komentarz bedą pisac "nie wiedziała ze tak bedzie mogła sie uczyc i isc do innej pracy" ale zapominacie o tym ze musza byc i tacy ldzie ktorzy od 6 rano sa na nogach zeby o 10 podać nam ciepłe bułeczki....
* nayczycielowi po pewym czasie siada psychika jest wykonczony i zniszczony swoja wieloletnia i nie powiem pozyteczna praca... ale własnie za to dostaje tak wysokie pieniadze... w innych krajach nauczyciel po ilus latach pracy przechodzi na roczny obowiazkowy i płatny urlop aby do takiej sytuacji nie doszło....
*tylko kretyn powie ze moje argumeny sa złe..!!!! i jezeli tak jest to niech poda mi chociaz jeden sensny argument tylko zamiast pisac to co inni to napiszcie cos nowego !!
*kiedyś w szkolach były klasy od a do j nauczyciele mieli pełne rece roboty ale strajkow nie było ale przeciez mieli ciezej niz dziś ?! dzieki paniom w 1-3 umiemy pisac i czytac... nie musze im za to dziekowac bo to jest ich obowiazek....moze jak nauka pojdzie do przodu to jakies roboty nas tego beda uczyc pisac i czytac, im tez bedziecie dziekowac?! taki sobie ten przykład ale cóż wiadomo o co chodzi.... pomyslcie najpierw zanim cos napiszecie !!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.