Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 6863 wyświetleń

Wakacje z Zumbą

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w  zajęciach tanecznych „Wakacje z Zumbą”. Zaczynamy w piątek, 22 lipca o godz. 17:00 na boisku Orlik przy ul. 11 Listopada. 

Zumba to taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Został opracowany przez tancerza i choreografa Alberto "Beto" Pereza w Kolumbii w latach dziewięćdziesiątych XX wieku.Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Choreografia Zumby łączy hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Wykorzystywane są także elementy treningu siłowego.

Zajęcia poprowadzi instruktor Zumby Anna Fiedoryszyn.

wtorek, 5 grudnia 2023

Wieści z Niećkowa

Komentarze (1)

Witajcie Zumbowiczki byłam na zajęciach tanecznych 'wakacje z Zumbą .' Potwierdzam że warto tańczyć uśmiechać się i korzystać z dobrej zabawy w dobrym towarzystwie.Pozdrawiam Annę Fiedoryszyn.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.