czwartek, 28 września 2023

Sport

  • 4 komentarzy
  • 8092 wyświetleń

Wakacje z zapasami


Mimo wakacji grajewska sekcja zapaśnicza nie przerywa pracy. W tym czasie treningi odbywają się w hali MOSiR ul. Strażacka 2 w Grajewie.

W poniedziałki trening na siłowni. Na materacówce w każdą środę o godz. 16:30 dzieci urodzone w 2003 roku i młodsze. Zawodnicy rocznika 2002 i starsi trenują od godz.17.30.

Przebywający aktualnie w Grajewie bracia Czyżewscy uczestniczą w treningach naszej sekcji. Przypominamy, że od stycznia tego roku reprezentują Oni Klub Sportowy Sobieski Poznań. Swoim doświadczeniem i metodami szkolenia, przeniesionymi z nowego klubu, pomagają w szkoleniu naszych młodych zawodników.

Młodzi zapaśnicy chętnie korzystają z rad swoich starszych kolegów z maty. Jest to też okazja do zrobienia zdjęć z utytułowanymi zawodnikami klubu z Grajewa.

Obecność na treningu była też okazją, by podziękować i wręczyć statuetki Oskarowi i Alanowi Czyżewskim za osiągnięcia sportowe, długoletni wkład w rozwój i promocję sekcji zapasów w Grajewie. Drewniane statuetki, koszulki oraz nagrody finansowe ufundowali i wręczyli trenerzy i weterani zapasów. 

ZAPASY GRAJEWO

 

czwartek, 28 września 2023

Grajewo. Analiza składu ciała

czwartek, 28 września 2023

WARMIA - TUR (SOBOTA 30.09 godz. 15:30)

Komentarze (4)

Super chłopaki!!!

Pozdrawiam i wielu sukcesów zapaśnikom z Grajewa

Super chłopaki!!!WIELE sukcesów zapaśnikom :)

Cenzura ,same pochwaly ...prawdy sie nie publikuje bo to nie poprawne politycznie...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.