piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 29 komentarzy
  • 11227 wyświetleń

Wakacje dłuższe o 3 dni

Rok szkolny rozpocznie się w tym roku 4 września, a nie jak dotychczas 1 września. Właśnie weszła w życie nowelizacja rozporządzenia ministra edukacji Romana Gietycha w sprawie organizacji roku szkolnego.

Zgodnie z nią, jeśli 1 września wypada w piątek lub w sobotę, to rok szkolny rozpoczyna się w najbliższy poniedziałek po tym dniu. W tym roku 1 września wypada właśnie w piątek. Rok szkolny 2006-2007 zakończy się 22 czerwca.


e-Grajewo.pl

Komentarze (29)

wow to fajnie poopoczywamy troszeczke

Głupota tak wielka jak minister.

I język angielski w pierwszej klasie!. Czyli uczeń w ławce 22 godziny w tygodniu +2 godziny zajęć np.:wyrównawczych lu rekreacyjno - sportowych, tj ok. 5 godzin dziennie. Ciekawe, czy rodzic poświęca swojemu dziecku aż tyle czasu?

Ja chcę do szkoły, Ja chcę do szkoły! Kocham Was Nauczyciele! Precz Panie "Amnestia"!!!

podobno do szkol mundurki mają wejsc haha
madry bo nam o 3 dni przedluzyl wakacje ale lepiej by bylo zeby o miesiąc:D
no dobra bez przesady 2 tygodnie i o 1 mniej nauki:D
koffam mojego miska
pzd.
pA:**:

A świat pędzi i pędzi, a każda godzina to więcej wiedzy i umiejętności. W przyszłości to większa pensja, szansa na karierę i sukces zawodowy. My uczniowie już to rozumiemy. Rodzice rozmawiajcie z nami. My nie chcemy pracować w MLEKPOLU i UM za 1000 brutto. Mamy ambicje i pomysł na siebie.

Panie Romanie - my już Panu dziękujemy! LPR - nie, dziękuję!

ja chcem zdjecie z panem giertychem

Spokojnie popieram LPR-lewackiej ciemnocie mowie NIE-jezyk obcy to podstawa ''Wiem''-powinienes miec raczej nick-''Wiem ze NIC nie wiem''...

popieram "nauczyciela"

WOW..... grajewskie lewactwo się odezwało,ale nie jest dziwne przecież ZNP to odnoga SLD ,ale się was narobiło,a ja myślałem,że płn-wsch rejon Polski to bardziej prawicowa część kraju a tu masz babo placek same lewaki na forum......bez pozdrowienia "czerwone bobki"

to wiadomo od dawna... a dokladniej od pojawienia sie giertycha w rzadzie... Teraz tylko weszło to terminowo w życie... żadna nowość ani rewelacja...

Te Jego prezenty cos mi smierdzą, szuka poparcia u młodych hm moze i tak, ale wydaje mi sie ze On ma plan na ktorego koncu mało kto zostanie zadowolony... hm moze cos w tym jest

Wszyscy dobrze wykształceni młodzi ludzie, o dobrze zorientowanych poglądach, posiadający własny; a nie narzucony pogląd na życie nie poprą słowem takiego ministra - a partii LPR zwłaszcza. Poczatek końca Panowie/Panie. Ordynacja w "waszym pomyśle" nie przejdzie. BYE, BYE. My mamy natomiast dobre wykształenie i młody wiek, sprzyja to naszym sukcesom zawodowym i karierze. Nie mamy też kompleksów. A to wszystko z książek i dobrej polskiej szkoły tej przed ministrem /oczywiście/.

to ci giertych sie udało;) hehe umiesz pcoieszyc ludzi:):P

Giertych !! jestes GIT

badblock nasz ty medrcu powiatowy z twa wiedza o lewicy to mozesz nsjwyzej sie nadawac do tarcia chrzanu skoro sld utozsamiasz z lewica. To ze pokazuja sie pod tym szyldem nie znaczy ze nia jest i zapamietaj ze dzieki sld i innemu podobnemu scierwu prawdziwa lewica stracila twarz ps my sie z romkiem nie bawimy pozdro Oi!!

ALE DUPEK Z CIEBIE ANDRZEJ TY NIE CZYTASZ MIęDZY WIERSZAMI

Fajnie :D 22 czerwca bedzie Biba z Okazji moich imienin i od razu koniec roku :D I'm happy :))

cieszę sie ale może 3 czerwca koniec roku giertych pomyśl co tak krutko

Do A słyszałaś o takim powiedzeniu ?? Hehe :P pozdrowionka for alls :D

chcecie zakonczenia roku szkolnego 3 wrzesnia ? ludzie dla was rok szkolny powinien trwać do sierpnia, chyba ze nauczycie sie pisac poprawnie np krotko a nie krutko

GIERTYCH!! jest GIT

kocham cie giertych :D...... hahahhha

Romek ma gest:) Spoko ziom;P

3 dni w to, czy we w to... ale zawsze xD

Suuppeerrr 22 swietnie swientne no Giertych barwo choc raz:P..Ale bedzie impreza łoo;p juz mnie boli głowa..;):P ahh no i Londyn...:):) piatka roman jestes rlz;D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.