Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 8008 wyświetleń

W hołdzie "Grajewianom"

Już niedługo przestrzeń w okolicy m.in. szpitala i pływalni w Grajewie będzie ozdabiał nowy mural. Malowidło powstaje na ścianie budynku mieszkalnego należącego do Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. Konstytucji 3 Maja 27.

Wkrótce będziemy mogli podziwiać dużych rozmiarów obraz przedstawiający dziewczynkę w stroju ludowym. Dzieło będzie opatrzone logiem Zespołu Pieśni i Tańca Grajewianie, jest ku temu specjalna okazja - 30 -lecie działalności tutejszego zespołu.

To nie pierwszy wielkoformatowy obraz w naszym mieście. Niespełna rok temu, przy różnych opiniach, mural powstał na ścianie budynku Grajewskiej Izby Historycznej przy ul. Ełckiej 30.

Jak tym razem mieszkańcy ustosunkują się do niecodziennego pomysłu uatrakcyjniania przestrzeni? Niebawem będzie można wydać na ten temat  swoją opinię.


/e/

 

Komentarze (10)

Doskonała i celowa forma inwestycji obywatelskich środków finansowych, służyć będzie wszystkim.

Nie można było najpierw pomalować elewacji a dopiero potem zrobić na to mural ?Marnotractwo pieniędzy.

przepiękny mural!!!bardzo mi się podoba,dziękuję inicjatorom za takie podziękowanie dla twórców i tancerzy.

a tak dokładnie to o co ci chodzi, bo nie toku rozumowania nie łapię?
najpierw elewację, czyli wydać kasę na farbę, potem to przykryć muralem, czyli znów wydać kasę na farbę - to dopiero jest marnotrawstwo;

jak? popieram, zobaczcie murale w Białymstoku gdzie powstają, mam nadzieję ze na tym jednym nie zaprzestaną.

fajny pomysł, bardzo mi sie podoba - szkoda tylko że nie jest w miejscu gdzie więcej osob (także przyjezdnych) mogłoby go podziwiać

SUPER POMYSŁ. BĘDZIE PIĘKNIE !

Kto i ile za to zapłacił?

Bardzo fajnie to wygląda.
Gratuluję pomysłu!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.