Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 2356 wyświetleń

Uwaga, trudne warunki na drogach

IMGW-PIB OSTRZEGA: marznące opady, drogi śliskie. Dotyczy powiatów: augustowski, białostocki, bielski, grajewski, hajnowski, moniecki, sejneński, sokólski i suwalski.

Nadal utrzymują się opady mieszane śniegu, deszczu ze śniegiem, lokalnie też niewykluczone, że w naszym regionie będą pojawiały się opady marznącej mżawki. Tym bardziej, że temperatura powietrza cały czas oscyluje od ok. -1 do -2 stopni. Śnieg, deszcz ze śniegiem i właśnie opady marznącej mżawki powodującej gołoledź prognozowane są aż do godziny 18 - informuje Tomasz Siemieniuk z białostockiego biura prognoz

 

Na drogach krajowych jest zazwyczaj czarna nawierzchnia. Gorzej jeździ się po drogach lokalnych i osiedlowych. Trudne warunki na drogach i chodnikach utrzymują się w Podlaskiem od wtorku (6.12). Tego dnia w regionie doszło do ponad 50 kolizji.

 

 

 

Utrudnienia na drodze DK65 na odcinku Ciemnoszyje - Ruda. Leśnicy prowadzą wyrąb lasu w okolicach pasa drogowego. 

Komentarze (4)

Pokażcie drogi osiedlowe tam dopiero jest horror !

Policyjna KIA dziś pod Grajewem około 170 na godzinę bez sygnałów dzwiękowych i optycznych.Mam pytanie? Jakiej marki opony zimowe policja ma?

Zima stulecia nie ma co.

A drogowcy jak zwykle śpią od dwóch dni droga z Grajewa do Guty szklanka. Brawo.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.