środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 13248 wyświetleń

Uwaga na przejście PKP !

„Dlaczego PKP nie dba o stan techniczny mostu kolejowego w Grajewie, tego w pobliżu dworca. Po stopieniu się asfaltu druty sterczą na wysokość kilku centymetrów i nikt nie raczy zrobić z nimi porządku. Czy z koleją jest coś nie po kolei? Czy musi się ktoś poranić, żeby zrobiono porządek? ” – pyta zbulwersowany czytelnik naszej strony.

 Po wykonaniu kilkunastu telefonów w końcu dotarliśmy do pana Konrada Kraśnickiego z PKP PLK S.A. w Białymstoku, który po zapoznaniu się ze sprawą zapewnił, że w przyszłym tygodniu zostanie wysłany inspektor, który oceni stan faktyczny mostu i podejmie związane z tym stosowne działania! Do tego czasu prosimy o szczególną ostrożność, zawłaszcza nocą :)

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. to spółka Grupy PKP odpowiedzialna za zarządzanie państwową siecią kolejową.

e-Grajewo.pl


Komentarze (8)

Teraz to wcale zamkną most

to by mogli go wyremontowac a nie teraz jeszcze wielki strach przechodzic

a ni oto prawda ile razy z kolezankami idziemy to za kazdym razem ktoras z nas sie potnie ;//;/ ehh nio ale bzw:)))

ja raz szedlem pijany to tez sie potknelem i koleznka tak samo. dwa piwa jej sie pobily zal.pl

hehe no no jedni zajmuja sie dziurami w drogach inni dziurami w moscie lol

po to jest dziura w plocie zeby gora nie chodzic :DDD

smiechu warte zeby nie zrobic mostu na imprezy grajewskie to majo a na most to nie . zrobio wtedy jak komus cos sie stanie bo tak to nikt palcem nie kiwnie .

ja na tamten most to chyba z pięć lat nie wchodzilam bo po co ja można przez dziurę w płocie ja sie jedzie na wakacje to sie nie chce ze sobą waliz górą ciągnąć

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.