Wiadomości

  • 19 komentarzy
  • 13412 wyświetleń

Ulice jak szwajcarski ser


Dziury w jezdni to żadna nowość dla kierowców. Pojawiają się najczęściej zimą i wiosną. Powodem takiego stanu rzeczy są ciągłe wahania temperatury: w nocy lekki mróz a w dzień temperatury dodatnie. Powoduje to, rozsadzanie asfaltu przez zamarzającą wodę znajdującą się w szczelinach.

Teoretycznie dziura w jezdni dla żadnego kierowcy nie jest przeszkodą nie do pokonania. Jednak może narazić go na dość znaczące straty. Łatwo na nich nie tylko stracić koło, ale czasem też zawieszenie. Niestety zdarza się również, że przez dziury dochodzi do wypadków. Kiedy szkoda jest ewidentna, można zgłosić się do właściciela drogi z wnioskiem o wypłacenie odszkodowania. Trzeba jednak mieć na wszystko dowody. Najlepiej powiadomić o zdarzeniu policję, ważna jest również dokumentacja fotograficzna oraz świadek zdarzenia.

Czekamy na kolejne zdjęcia Czytelników  pod adresem biuro@e-grajewo.pl (proszę podać miejscowość oraz nazwę ulicy)

Komentarze (19)

Istna masakra, kierowcy zapewne niejednych z nas niebawem czeka naprawa zawieszenia hehe

Lepszy taki asfalt niż bajoro po kolana na Pawełkach w Szczuczynie...

jak je drogowcy butami łatają to wyglądają jak wyglądają

Jakiś tam UNI..... dostanie łatanie a za rok to samo.

dopuki będzie remontował je sam pol doputy tak będą wyglądały każdej wiosny

aaa kto za to odpowiada co roku to samo teraz znowu zalataja i za rok znowu to samo bedzie pytam jeszcze raz kto za to odpowiada i ta osoba niech wytlumaczy czemu co roku robi to samo
ulice jak szwajcarski ser a basenu jak nie bylo tak nie ma na co ida nsze pieniadze ludzie obudzcie sie

Już te Wasze Pawełki to w du..ę nie wchodzą!!!!!

jak śnieg leży nie dobrze jak dziura w drodze też nie dobrze! weźcie się zastanówcie!

a ulica szpitalna? Tam już nie ma nawet gdzie łaty zrobic.. droga już dawno powinna otrzymać nową nawierzchnię!!!!!!!!!

ełcka to koszmar, wszystkie studzienki pozapadane, trzeba jezdzic slalomem

Przekopka rządzi ;D tu mamy super drogę ;]

zapraszam na jazde samochodem do blokow TBS 71.72 tylko dla wytrwałych.

Do "łysego" - nie jakiś tam UNI... . Najgorzej jest jak zabiera się głos w sprawie o której nie ma się zielonego pojęcia . Jeżeli już się fatygujesz i wypowiadasz się na jakiś temat to trzeba cokolwiek wiedzieć. UNI... nie brał udziału w przetargu na wykonanie remontów ulic miejskich w Grajewie

słuszne stwierdzenie Grajewianka. w ramach oszczednosci na lataniu miasto (spolka miasta PUK) zakupilo recykler i walczyk. teraz lataja sami a sampol ich bedzie tylko wspomagal. podobno ma byc taniej i na dluzej starczyc, zobaczymy.

Gdzie przepisy rozliczające te firmy za spaprana robotę. Co roku łatają przez tyle lat to nowy asfalt trzy razy po całej długości byłby wylany.

co roku to samo po łątają , a potem łata na łącie łatą pogania jeszcze dziura w niej , maskara , drogowcy weźcie sie za robote i zróbcie to raz a dobrze za łatanie

kto jechał ulicą leśną ?? to dopiero masakra tam nie da się iść. a co dopiero jechać?

to nie tylko u nas takie dziury.. pełno jest ich w całej Polsce. w białymstoku tez nie jest lepiej tak samo w łomży czy w ełku sam wiem bo bardzo często jeżdzę do tych miejscowości. asfalt + woda która zamarza.... nie damy rady naturze!

Szkoda, że nasze Grajewskie jak i polskie drogi łatane są zimą. Gdy podłoże jest mokre lub wilgotne, żaden materiał nie będzie się dobrze trzymał. Samo łatanie nie jest złe, jeśli wykonywane jest w odpowiednich warunkach.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.