sobota, 13 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 2084 wyświetleń

Ulica Architektów zmieni wygląd!

Miasto Grajewo ogłosiło przetarg i poszukuje wykonawcy robót budowlanych związanych z przebudową ul. Architektów w Grajewie. Termin składania ofert to 20 marca 2024 r.


Przedmiotem zamówienia jest realizacja wspomnianego zadania inwestycyjnego w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Miasto Grajewo ma już gotową dokumentację projektową, zgodnie z którą w ramach tejże inwestycji mają zostać wykonane:
- nawierzchnia jezdni z kostki betonowej,
- chodniki z kostki betonowej,
- zjazdy do przyległych posesji z kostki betonowej,
- sieć kanalizacji deszczowej.


To kolejna inwestycja w tej ulicy Miasta Grajewo - przypomnijmy - obecnie realizowane jest zamówienie pn. "Budowa brakujących sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w Grajewie", w tym zadanie pn. "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w ul. Architektów".

 

Komentarze (1)

Przejeżdżam tam często, dlaczego nie pokazujecie drugiej części ulicy na lewo? Tam jest istna masakra, dziura na dziurze można zostawić pół samochodu a teraz dodatkowo po deszczach to sodoma....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.