Sport

  • 2 komentarzy
  • 7733 wyświetleń

Udany występ J. Strzelczyka


Dużym sukcesem młodego lekkoatlety zakończyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików rozgrywane 15.09.2013r w Białymstoku. Jakub Strzelczyk uczeń Gimnazjum nr 2 w Grajewie okazał się bezkonkurencyjny na dwóch dystansach sprinterskich najważniejszej imprezy w roku dla tej grupy wiekowej. W biegu na 100m osiągnął dobry wynik 11,81s natomiast w biegu na 300m – 37,97s. Ten rok jest bardzo udanym jeśli chodzi o występy Strzelczyka. W okresie zimowym wygrał Halowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w biegu na 60m. Wygrał Gimnazjadę Województwa Podlaskiego w biegu na 300m i zajął drugie miejsce w biegu na 100m przegrywając z kolegą ze szkoły Sebastianem Gburem. Strzelczyk posiada także najlepszy wynik w kraju na dystansie 400m. Trenerem Kuby jest Przemysław Dąbkowski.

Dwa medale podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików wywalczył także Przemysław Zieliński, uczeń Gimnazjum w Rajgrodzie prowadzony przez trenera Andrzeja Graczewskiego. Przemek wygrał pewnie rzut dyskiem osiągając wynik 56,06m oraz zajął drugie miejsce w pchnięciu kulą wynikiem 11,84m.

Srebrnym medalistą tej samej imprezy został Patryk Chrzanowski uczeń Gimnazjum w Wąsoszu. Patryk wywalczył medal w biegu na 600m

niedziela, 26 marca 2023

WARMIA - ORZEŁ KOLNO 2 : 1

sobota, 25 marca 2023

El. Euro 2024. Czechy - Polska 3:1

Komentarze (2)

Gratulacje strzelczyk! Trzymaj fason i idź do przodu!

tak trzymać chopie....oby tak dalej,piękne wyniki..a może to przyszły reprezentant Polski!?trzymam kciuki .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.