Sport

  • 7 komentarzy
  • 9828 wyświetleń

U siebie grają w soboty

    W czwartek 14.03.2008r. w Miejskim Domu Kultury odbyła się prezentacja zawodników trzecioligowej Warmii Grajewo. Przybyła na nią niemal cała drużyna oraz trener Ryszard Borkowski i dyrektor klubu Janusz Szumowski.

Już w ten weekend rozpoczną się rozgrywki grupy I trzeciej ligi piłkarskiej. Grajewska Warmia zagra w niedzielę w Kolnie z Orłem. Mecz rozpocznie się o godz. 15.00. Zapewne w Kolnie nie zabraknie licznej grupy kibiców Wilczków. 

   Wszystkie mecze rundy wiosennej piłkarze trzecioligowej Warmii Grajewo u siebie na stadionie im. Witolda Terleckiego zagrają w soboty. Nie sprawdził się jesienny scenariusz, że niedzielne mecze miały przyciągnąć na stadion większą liczbę kibiców. Efekt był nawet wręcz odwrotny bo trybuny były raczej pustawe. I dlatego też wraca sobotni termin.
     W sekretariacie klubu przy ul. Piłsudskiego 32 można już nabywać karnety na ligowe spotkania w cenie 60 złotych. Pojedyncze bilety pozostały w tej samej wysokości. I tak bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 6 zł dla młodzieży uczącej się , studentów i kobiet. Młodzież do lat 15 wchodzi za darmo. Można też nabyć sympatyczna maskotę klubową Grajewskiego Wilka w koszulce Warmii za 20 zł. Wilk od wielu lat jest oficjalną klubową maskotką. Informacje o karnetach można uzyskać pod numerem
telefonu 0 – 86 272-38-53.
                                                                            WJ
Na zdjęciu  sympatyczny Grajewski Wilk dla kibiców Warmii.

wtorek, 18 stycznia 2022

Zajęcia taneczno - ruchowe dla dzieci

Komentarze (7)

O której zagra Warmia pierwszy mecz u siebie w tej rundzie?

do 'wg; dzieki za informacje

a jaki jest dokładny terminarz ?

Warmia pierwszy mecz zagra u siebie z tego co wiemprzy pustych trybuinach czy toprawda proszę o potwierdzenie bądź zaprzeczenia pogłoskom

gdzie tam puste ja bede

a jak juz mam 15 lat to płace ??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.