czwartek, 28 września 2023

Sport

  • 1 komentarzy
  • 12959 wyświetleń

Turniej Żaków 11.XII

KOMUNIKAT Z VII PODLASKIEGO ŚWIĄTECZNEGO TURNIEJU ŻAKÓW PAMIĘCI WOJCIECHA CHYLIŃSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA GRAJEWA

W sobotę 11 grudnia w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbył się VII Podlaski Świąteczny Turniej Żaków Pamięci Wojciecha Chylińskiego o puchar burmistrza miasta. Udział wzięło 10 drużyn rocznika 1993 i młodsi z województwa podlaskiego i warmińsko – mazurskiego. W eliminacjach zespoły rywalizowały w dwóch grupach, a w finałach grano o miejsca od 1 do 10 w zależności od zajętego miejsca w grupie.

W grupie I zwyciężyła Jagiellonia I Białystok przed Olimpią Zambrów, Piastem Białystok, Promieniem Mońki i MOSiR I Grajewo. Natomiast w grupie II najlepsi okazali się młodzi piłkarze ŁKS – Łomża przed Sokołem Biała Piska, MOSiR II Grajewo, Jagiellonią II i Roną Ełk.

W finałach kibice zobaczyli niezwykłe emocje, bo cztery spotkania mimo dogrywek zakończyły się remisami i o zwycięstwie decydowały rzuty karne.
Mecz o 9 – 10 miejsce: MosIR I Grajewo – Rona Ełk 1 : 1, k. 3 : 1.
Mecz o 7 – 8 miejsce: Jagieloonia II Białystok – Promień Mońki 0 : 0, k. 3 : 1.
Mecz o miejsce 5 – 6: MOSiR II – Piast Białystok 1 : 1, k. 3 : 0.
Mecz o miejsce 3 – 4: Olimpia Zambrów – Sokół Biała Piska 1 : 0.
Finał: ŁKS Łomża – Jagiellonia I: 0 : 0, k. 3 : 1.

WYNIKI:
1. ŁKS Łomża,
2. Jagiellonia I Białystok,
3. Olimpia Zambrów,
4.Sokół Biała Piska,
5. MOSiR II Grajewo,
6.Piast Białystok,
7.Promień Mońki,
8. Jagieloonia II Białystok,
9. MOSiR I Grajewo,
10. Rona Ełk.

Królem strzelców turnieju został z 6 bramkami Maciej Śliwecki, a najlepszym bramkarzem Daniel Lemański – obaj z ŁKS – u.
Cztery najlepsze zespoły otrzymały z rąk wiceburmistrza Waldemara Remfelda puchary burmistrza miasta, a każdy uczestnik drobny upominek.

Spotkania sędziowali: Waldemar Szycik, Piotr Górski, Tomasz Górski i Patryk Kowalski z Grajewa – członkowie Kolegium Sędziów Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Turniej zorganizowany został przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
W. Jerulank


foto 1 -reprezentacja Polski 1974r

Komentarze (1)

eee czemu takie małe dzieci grają wzieliby chociaż takich trampkarzy:D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.