niedziela, 5 grudnia 2021

Sport

  • 7 komentarzy
  • 8412 wyświetleń

Turniej w tenisa 7 I

W dniu 7.01.2006 w hali MOSiR w Grajewie rozegrano półfinał w którym uczestniczyło 119 zawodników ze wszystkich typów szkół.

W uroczystości otwarcia uczestniczyli: Sekretarz Urzędu Miasta Grajewo,  Dyrektor SP2 w Grajewie Urszula Mazurek, Kierownik MOSiR Ryszard Kuźma, Redaktor Tygodnika Kontakty Maria Kaczyńska.

Sędziami głównymi zawodów byli: Tomasz Kindeusz, Zdzisław Omeljaniuk i Eugeniusz Skibniewski. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy a w klasyfikacji drużynowej zwycięskie szkoły - puchary.KOMUNIKAT KOŃCOWY


Eugeniusz Skibniewski Zdjęcia e-Grajewo.pl

Komentarze (7)

Alu, trzymam za Ciebie kciuki, jestes njalepsza :D

No i fajnie było... Już po zawodach :*

LO Grajewo wymiata :D:D

i tak wiadomo kto wygra hyh

Źle ustawione stoły. Słońce dało znać o sobie. Dobrze by było gdyby byli sędziowie stali przy stolikach, przypisani do poszczegulnych stołów. Pozatym wszystko OK. Dużo oficieli. Dobrze że się interesują. Może nagrody będą bardziej okazałe.

ałebe rozstawienie... Kto z kim ma grać ;/

ladne zdjecie dziewczyn z grajewa z panem Kuzma :) jak ma na imie ta dziewczyna która stoji obok Kuzmy ?? ladna jest moze bysmy sie spodkali?? jesli jestes wolna odpisz

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.