poniedziałek, 4 grudnia 2023

Sport

  • 7 komentarzy
  • 9215 wyświetleń

Turniej w tenisa 7 I

W dniu 7.01.2006 w hali MOSiR w Grajewie rozegrano półfinał w którym uczestniczyło 119 zawodników ze wszystkich typów szkół.

W uroczystości otwarcia uczestniczyli: Sekretarz Urzędu Miasta Grajewo,  Dyrektor SP2 w Grajewie Urszula Mazurek, Kierownik MOSiR Ryszard Kuźma, Redaktor Tygodnika Kontakty Maria Kaczyńska.

Sędziami głównymi zawodów byli: Tomasz Kindeusz, Zdzisław Omeljaniuk i Eugeniusz Skibniewski. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy a w klasyfikacji drużynowej zwycięskie szkoły - puchary.KOMUNIKAT KOŃCOWY


Eugeniusz Skibniewski Zdjęcia e-Grajewo.pl

czwartek, 30 listopada 2023

Grajwo. Klub Sportowy Ookami

Komentarze (7)

Alu, trzymam za Ciebie kciuki, jestes njalepsza :D

No i fajnie było... Już po zawodach :*

LO Grajewo wymiata :D:D

i tak wiadomo kto wygra hyh

Źle ustawione stoły. Słońce dało znać o sobie. Dobrze by było gdyby byli sędziowie stali przy stolikach, przypisani do poszczegulnych stołów. Pozatym wszystko OK. Dużo oficieli. Dobrze że się interesują. Może nagrody będą bardziej okazałe.

ałebe rozstawienie... Kto z kim ma grać ;/

ladne zdjecie dziewczyn z grajewa z panem Kuzma :) jak ma na imie ta dziewczyna która stoji obok Kuzmy ?? ladna jest moze bysmy sie spodkali?? jesli jestes wolna odpisz

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.