Sport

  • 4 komentarzy
  • 8560 wyświetleń

Turniej piłki siatkowej 2013

Urząd Miejski w Szczuczynie oraz Miejski Dom Kultury w Szczuczynie ZAPRASZAJĄ NA:


TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ
 DRUŻYN SAMORZĄDOWYCH O PUCHAR BURMISTRZA SZCZUCZYNA


Turniej odbędzie się w dniu 20.07.2013 r. /sobota/ o godzinie 10:00 w hali sportowej przy gimnazjum w Szczuczynie ul. Nadstawna.
Prawo startu mają drużyny amatorskie, w skład których wchodzą pracownicy samorządów oraz jednostek samorządu terytorialnego. Członkowie drużyn muszą być pełnoletni. 
        
Drużyna powinna składać się, z co najmniej 6 zawodników. W przypadku drużyn o niewystarczającej liczbie zawodników istnieje możliwość włączenia do składu drużyny zawodnika rezerwowego z innej drużyny – niezrzeszonych.


Zgłoszenie drużyny należy dostarczyć do MDK w Szczuczynie w formie pisemnej na formularzu stanowiącym załączniku nr 1 do niniejszego regulaminu. W przypadku braku możliwości dostarczenia pisemnej wersji zgłoszenia, można je przesłać pocztą, a oryginał złożyć do przedstawiciela Organizatora w dniu Turnieju.
          

 Zgłoszenia oraz informacje w MDK w Szczuczynie ul. Grunwaldzka 2 lub tel. 86-272-52-83 do dnia 17.07.2013 r. MDK.

 

wtorek, 21 marca 2023

Warmia. Klęska na inaugurację!

wtorek, 21 marca 2023

II Wiosenny Turniej Szachowy 2023

Komentarze (4)

Do kiedy zgłoszenia?

Super gra, jak w tych samorządach większość ledwo umie odbić piłkę.

dla mnie smieszne jest ze w otwartym turnieju tez moga brac udzial tylko pełnoletni. Przeciez turniej jest w wakacje, sobota.... (i o zgrozo.. godzina 10.) przeciez wiadomo ze wiekszosc doroslych pracuje o tej porze. to choc nalezy udostepnic mozliwosc zagrania 15-17 latkom którzy nie jedna druzyne dorosłych byli by w stanie pokonac ;)

" W przypadku drużyn o niewystarczającej liczbie zawodników istnieje możliwość włączenia do składu drużyny zawodnika rezerwowego z innej drużyny – niezrzeszonych" - co oznacza ten zapis? Czy de facto jedna osoba może być niesamorządowcem?
Rozumiem że drużyna może składać się z samorządowców należących niekoniecznie do jednego zakładu pracy?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.