Kraj

Trzy ofiary wypadków

Trzy osoby zginęły w dwóch wypadkach drogowych do jakich doszło dzisiejszej nocy w okolicach Ełku.

Do pierwszego wypadku doszło ok. godziny 22.00 na trasie Ełk -Straduny. Kierujący samochodem marki Fiat Panda jadąc w kierunku Olecka, potrącił dwóch, idących z naprzeciwka mężczyzn. Mężczyźni szli w kierunku Ełku, nieoświetloną drogą, lewą stroną jezdni. W wyniku poniesionych obrażeń, po przewiezieniu do szpitala 42 -letni mężczyzna zmarł. Drugi z mężczyzn nie doznał obrażeń. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, wiadomo
już, że kierowca był trzeźwy.

Do drugiego zdarzenia doszło ok. godz. 2.00 na trasie Sędk i- Golubka (foto). Z ustaleń policjantów wynika, iż kierujący samochodem Audi, jadąc w kierunku miejscowości Sędki uderzył w lewy bok naczepy samochodu ciężarowego marki Renault, w momencie kiedy kierujący Tirem wykonywał manewr zawracania. W wyniku zderzenia samochód osobowy znalazł się pod naczepą ciężarówki. Dwóch pasażerów audi,30 i 40 –latek zmarli na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

fot. KPP w Ełku

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.