wtorek, 16 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 16 komentarzy
  • 11831 wyświetleń

Trwa budowa basenu


W Grajewie na rogu ulic Targowej i Konstytucji 3 Maja trwa budowa basenu. W sąsiedztwie pływalni stanie Muzeum Mleka. Cały kompleks ma być gotowy wiosną 2015 r.


Miasto Grajewo na realizację projektu pn: "Rozwój oferty turystycznej Miasta Grajewo poprzez inwestycje w budowę infrastruktury turystyczno-rekreacyjno-sportowej" otrzymało dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007 - 2013. Wartość inwestycji to ok. 18 mln zł. Planowana kwota dofinansowania wynosi ok. 10 mln zł.


wtorek, 16 kwietnia 2024

Kolejny sukces "Jedynki"

Komentarze (16)

hehe ciekawe gdzie teraz cyrk bedzie sie rozbijal :D

tam przy basenie jest taki stary blok haha ludzie beda przyjezdzac i patrzec na ten syf i podziwiac jak pieknie wyglada. ..

Cyrk to będzie z basenem!

cyrk i karuzela postawią na bagienkach

Dla lewactwa wszystko przeszkadza!

cyrk to robią komentujący grajewianie ,a jak sobie popija to i mają niezłą karuzele,super panie burmistrzu!! w końcu grajewo się rozwija dzięki panu,ja jestem zadowolona moja rodzina i znajomi również a ci co tak komentują bez sensu pewnie w zyciu nie byli na basenie bo po prostu takiego bydła nie chca nigdziej wpuścić

o W KOŃCU ODEZWAŁ SIE PRAWDZIWY GRAJEWIAK...czyli Pan mateusz...Po co cyrk..mamy Pana Mateusza...a Pani Sylwia to pewnie dawno nie była w Grajewie..ten stary blok wyleciał w powietrze...

i dobrze zawsze jak cyrk albo karuzela przyjezdza to deszcz pada i pogode psuja niech spiepszaja

Sylwia weź nie morsuj...takiego bloku już dawno nie ma. Lepiej sprawdź zanim napiszesz farmazony.

Sylwia - brałaś coś , bo chyba ci się film urwał i czas stanął w miejscu.

Do grajewiaka...myslenie nie boli....

Na bagienkach mamy cztery baseny

Pan Prezes Borawski bym mógl pomyslec zeby stworzyc tam PROFESJONALNA silownie dla pracownikow SM Mlekpol z saunami z jakas hala sportowa mamy XXI wiek nie ktore duze firmy w Polsce to maja a nasza do malej nie nalezy wiec warto o tym pomyslec. Pozdrawiam

 Baju ,baju będziem w raju , obiecanki ,cacanki i 4 latka na ciepłym stołku . Te numery to nie ze mną Panie Kiełczewski . Na basen się pan załapał bo wypadły Łapy . A tak na marginesie niech Pan lepiej prowadzi swoją firmę. Słyszałem że jest Pan spawaczem i że nie skończy Pan basenu zgodnie z umową . Podobno podważa Pan dokumentację zatwierdzoną przez poprzednią ekipę . Oj,nie ładnie ,nie ładnie .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.