niedziela, 27 listopada 2022

Sport

Trampkarz C1 - r.2008

 Zespół rocznika 2008 w obecnym sezonie rywalizuje w kategorii Trampkarz C1 w I lidze wojewódzkiej. W lidze znalazło się 8 najlepszych zespołów z województwa podlaskiego. (WARMIA MOSiR Grajewo, MOSP Białystok, Jagiellonia Białystok, Wigry Suwałki, Tur Bielsk Podlaski, Talent Białystok, AMP Białystok, ŁKS Łomża).


Warmia MOSiR Grajewo   Wigry Suwałki 2:1 (Szymon Sobolewski, Igor Karwowski)
Warmia MOSiR Grajewo   MOSP Białystok 0:6
Warmia MOSiR Grajewo   ŁKS Łomża 1:4 ( Eryk Szelążek)
Warmia MOSiR Grajewo   Tur Bielsk Podlaski 1:4 (Nikodem Gadomski)
Warmia MOSiR Grajewo   AMP Białystok 0:3


  "Za nami już 5 kolejek spotkań. Niestety bilans jest niekorzystny dla naszej drużyny. Przed nami jednak jeszcze dużo meczów. Liga jest bardzo długa i wymagająca, w której grają zespoły z większych miast, niż Grajewo. Odnosimy porażki, lecz uważam, że lepsze jest rywalizowanie z zespołami w wyższej lidze, niż wygrywanie "na luzie" w niższej lidze, nie wymagającej aż tak wielkich umiejętności, walki i zaangażowania na boisku. Uczymy się dalej grać w piłkę, a jak nauka to tylko od najlepszych" - trener Daniel Tuzinowski.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.