Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 17948 wyświetleń

Tragiczny wypadek

Tragiczny wypadek w powiecie bielskim

Kierujący uno 17-latek stracił panowanie nad pojazdem, a następnie jego auto uderzając w drzewo przełamało się na dwie części. W wyniku wypadku kierowca oraz jeden z pasażerów zginęli na miejscu. Przyczyny tragicznego zdarzenia ustalają policjanci z Bielska Podlaskiego.

18.11.2012 r. około godziny 15.20 dyżurny bielskiej Policji został poinformowany o  tragicznym w skutkach wypadku drogowym na trasie relacji Bielsk Podlaski – Hajnówka. Policjanci, którzy natychmiast pojechali na miejsce zgłoszenia wstępnie ustalili, że kierujący fiatem 17-latek jechał w kierunku Bielska Podlaskiego wraz z pięcioma pasażerami w wieku od 17 do 29 lat. Na prostym odcinku drogi w rejonie skrzyżowania z drogą Szczyty Nowodwory – Krzywa, najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości, kierujący stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uno zjechało do przydrożnego rowu, a następnie uderzyło w drzewo i dachowało. W przełamanym na dwie części pojeździe zginął 17-letni kierowca oraz 19-latek, którego pomimo akcji reanimacyjnej nie udało się uratować. Pozostali pasażerowie auta z ciężkimi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Teraz przyczyny i szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśniają bielscy policjanci. - – oficer prasowy KPP w Bielsku Podlaskim

Komentarze (6)

To i tak cud, że ktoś przeżył!!!

na tej drodze wypadki bardzo często kończą się śmiercią. jakiś czas temu zginą mój kolega tylko nieco dalej. brak doświadczenia i pozornie prosta i równa droga skłaniają wielu niedoświadczonych kierowców do nadmiernej prędkości. wyrazy współczucia dla rodzin poszkodowanych

17 latek kierowal samochodem ? a gdzie bylo jego prawko?

prawko bylo w domu , a im bylo bardzo wesolo. Ja w jego wieku szalalem na rowerze.

17-letni ..l, współczucie dla rodziny, ale to śmierć na własne życzenie, zapewne sprawdzal osiągi obciążonego fiacika na wyboistej drodze i poniosło w niebiosa..

ach moj BOŻE... :(

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.