wtorek, 28 marca 2023

Sport

  • 3 komentarzy
  • 14085 wyświetleń

Tomasz Karolak w Ełku


 Team Biegiemnapomoc.pl to grupa ludzi, która wspiera Fundację SYNAPSIS i pomaga zbierać pieniądze na rehabilitację osób z autyzmem. 


 20 lipca w Ełku w kolejnych zawodach triathlonowych wystartowała mocna reprezentacja w składzie: Tomek Karolak, Piotr Nowak, Łukasz Grass, Maciej Dowbor, Waldemar Błaszczyk, Marek Kacprzak oraz Iwona Guzowska.

 Wcześniej zawodnicy Teamu biegali, pływali i jeździli rowerami np. w Sławie (woj. lubuskie), kontynuując tegoroczny sezon triathlonowy wzięli udział w ełckiej imprezie. Rywalizacja przebiega w gronie kilkuset zawodników.

 Na scenie na plaży miejskiej w Ełku koncert muzyczny dał zespół "Pączki w tłuszczu", w którego składzie występuje Tomasz Karolak.

 


niedziela, 26 marca 2023

WARMIA - ORZEŁ KOLNO 2 : 1

Komentarze (3)

wybaczam niedoskonałości - karolak przed występem zaliczył przecież triatlon! - gratulacje!

ludzi tyle co nic

cała impreza trwała od wczesnych godzin rannych -tutaj widzę występ zespołu, co ty chcesz żeby był tłum od 6 rano do nocy? ludzie to zawsze mają pomyśły!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.