sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11839 wyświetleń

Tlenek węgla na Traugutta

25 lipca 2011 r. dyżurny PSP przyjął zgłoszenie o podejrzeniu obecności tlenku węgla w Grajewie przy ulicy Traugutta.

Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że w mieszkaniu na parterze budynku wielorodzinnego wyczuwalny jest swąd palonych tworzyw sztucznych. Po dokładnym przeszukaniu z  użyciem kamery termowizyjnej nie stwierdzono źródła ognia. Odłączono instalacje elektryczne w budynku, sprawdzono pozostałe mieszkania. Ustalono, że lokator mieszkania na pierwszym piętrze próbował rozpalić ogień w piecu kaflowym, ale wydobywający się dym przedostawał się przewodami kominowymi do mieszkania na parterze (niedrożność). Mieszkanie zostało przewietrzone i oddymione. Uskarżającą się na ból głowy kobietę zabrało Pogotowie Ratunkowe. Miejsce przekazano przedstawicielowi ZADM.Komentarze (7)

jasne , najlepiej złożyć na lokatorów - niech się ADM za robotę weźmie i skoro ludzie mieszkają i płacą za takie warunki mieszkalne to niech przeglądy tych śmiesznych pieców robi

Następny dom do wyburzenia. Jeszcze kilka i po slamsach w centrum miastu!

Tą ulicę powinni dawno zlikwidować !!

tlenek węgla jest niewyczuwalny więc na nos nie można stwierdzić jego obecności. W piecach kaflowych nie pali się plastików bo sadza tworżaca się podczas spalania tworzyw powoduje zatykanie się przewodów kominowych.

xyz po pierwsze to nie oni płacą za siebie tylko MOPS za nich płaci czyli z naszych podatków a ta ulica od lat starszy wyglądem..

szkoda ojjjj szkoda

aa. nie każdemu mops placi nie wiesz to nie pisz , fakt ze ulica straszy ale to wina panujących w naszym miescie wladz . nie kazdy jest zaraz " lumpem" bo tam mieszka!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.