piątek, 1 marca 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 19446 wyświetleń

TIR-y muszą omijać Łomżę

Duże ciężarówki nie mogą jeździć przez „nowy” most w Łomży. Przeprawę w ulicy Sikorskiego zamknął dla samochodów powyżej 15 ton prezydent Łomży. Powodem jest osiadanie mostu i to osiadanie nierównomierne, które grozić może katastrofą budowlaną.

Ilość samochodów ciężarowych przejeżdżających przez Łomżę jest obecnie równa ilości takich pojazdów przekraczających granicę kraju w Budzisku w maju zeszłego roku. Zakaz ruchu ciężarówek powyżej 15 ton przez "nowy" most nie dotyczy samochodów zarejestrowanych w Łomży. www.4lomza.pl

fot. um.lomza.pl

Komentarze (10)

Już powinni ochrzścić te mosty w Łomży, bo nie wiadomo, który teraz jest nowy, a który stary i dlaczego. Na jeden z nich mam już patrona, mianowicie reżysera Stanisława Barei - on w swoich komediach zawsze pamiętał o Łomży.

zaczyna sie kampania zakaz ok tylko dlaczego tak pózno

A może Burmistrz Grajewa zamknął by most na rzecze Ełk i mamy problem rozwiązany z Tirami przez Grajewo.

dobry pomysł trzeba tylko sie zmobilizować , może staniemy na przejsciach coraz cieplej się zaczyna robić

To jest bardzo fajne rozwiąanie. Stary most ma 30 t. a nowy 15 t. Dodatkowo wykonano stanowisko dla ITD z miejscem na wagę :) rewelacja inne miasta mogą tylko brać przykład z tak "wspaniałego rozwiązania". Można by jeszcze na wszystkich pozostałych drogach postawić nie tylko 15 t. ale nawet 3,5 t. dmc. wtedy to miasto zniknie z mapy kraju i będzie po kłopocie. ;)
A gdyby zrealizować pomysł kolegi, który pisze o naku na moście w grajewie to by było suuuuuper taka ładna droga będzie wolna od TIR-ów.

wladze maja kase na znaki zakazu i na parkingi dla i.t.d, a nie na remonty mostow

tak KU.. KTOŚ TU BARDZO MĄDRZE PISZE TIRY za granicy odrazu NA TORY i będzie kolej rentowna i wogole będzie bezpieczniej czysciej a przede wszytkim nie bedzie trzeba tak dróg remontować !!!!! ale ludzie siedzacy u wladzy nie widza tego dla nich to obojętne a jeszcze na remontach drog z dotacji troche kasy wyrwa

posluchaj xxxie gdzie sie rodza tak glupi ludzie ?


Zeby nie transport ciężki kołowy to przyznam szczerze ,ze by połowa Polaków została bez pracy i byśmy siesię cofnęli średniowiecza,ponieważ koleją czadowo,przestrzenie i logiczne nie wykonalne a Poza tym połowa przedsiębiorców mogła by sie pakować a wy ludzie razem z nimi

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.