czwartek, 30 maja 2024

Sport

  • 4 komentarzy
  • 3101 wyświetleń

Tenis stołowy. Janiszewski najlepszy w Gołdapi

 W dniach 24 i 25 bieżącego miesiąca tenisiści stołowi od najmłodszych kategorii wiekowych w dniu 24 i w kategorii open rywalizowali w XVII Memoriale B. Zackiewicza w tenisie stołowym- Gołdap 2024 r. Z uwagi na wysoki poziom gry zawodników z klubów województw warmińsko-mazurskiego (Gołdapi, Olecka, Giżycka, Olsztyna, Ełku, Pisanicy) i podlaskiego ( Suwałk, Białobrzegów, Starego Folwarku i Grajewa) tenisiści stołowi sekcji grajewskiego MOSiR mieli możliwość stosowania poznawanych na treningach nowych technik gry co może zaowocować w kwietniowych mistrzostwach województwa podlaskiego.

W silnie obsadzonej kategorii żaków Liwia Pieńczykowska wywalczyła miejsce IV a Janek Strzałkowski 9-12. Wysoką formę potwierdził natomiast junior Sebastian Janiszewski, który drugiego dnia rozrywanego memoriału zwyciężył w kategorii open.

 

Komentarze (4)

Gratulujemy Sebastian jesteś najlepszy!!!

Brawo dla Sebastiana ale również dla Karoliny Budenas. Ta para w grze deblowej zdobyła w trudnej rywalizacji drugie miejsce.BRAWO !

Brawo! Brawo! Brawo!
Dziękujemy za sportowe emocje wszystkim Tenisistom i wychowawczą dumę :)
Sebastianie - wysoka forma, zasłużona passa i dobra hossa Twoich akcji - niech trwają :)) co najmniej do połowy maja!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.