niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 5315 wyświetleń

Szturm na granicę polsko-białoruską !

Funkcjonariusze Straży Granicznej i żołnierze Wojska Polskiego odparli próbę nielegalnego przekroczenia granicy przez ponad 220 osobową grupę cudzoziemców.


(10.04.2024 r.) około godz. 10.00 w rejonie służbowej odpowiedzialności Placówki Straży Granicznej w Białowieży doszło do próby siłowego przekroczenia granicy państwowej wbrew przepisom przez rzekę graniczną Przewłoka. Grupa ponad 220 cudzoziemców próbowała nielegalnie w ten sposób dostać się do Polski. Cudzoziemcy byli bardzo agresywni – rzucali konarami drzew i kamieniami w kierunku patroli Straży Granicznej i Wojska Polskiego, by w ten sposób utorować sobie drogę na zachód Europy. W trakcie zdarzenia odebrano cudzoziemcom niebezpieczne narzędzie zrobione z drewna i gwoździ.

Próba ta została skutecznie udaremniona. Migranci wycofali się w głąb Białorusi.

Komentarze (14)

A. Holland nikt nie widział ?

A gdzie Pani Ochojska???

Trzeba zastosować etyczne push backi. Hehe

Brawo! Mam nadzieję, że takich akcji więcej nie będzie.

Posłowie z pizzą i śpiworem powinni ruszyć z pomocą "Tym biednym ludziom, którzy szukają swojego miejsca na ziemi"

Proszę ich zawozić do pewnych znanych gwiazd, aktorów i polityków którzy tam z reklamówkami biegali niech przyjmą te "kobiety i dzieci " pod swój dach.

Jest piękna słoneczna pogoda, która zachęca do spacerów. Spacerując wciąż patrzę na wiele plakatów nie uprzątniętych po wyborach. W kampanii przed wyborami obiecywaliście, że będziecie nieustannie pracować dla dobra lokalnych społeczności. Proszę zacznijcie od zebrania plakatów. Bo jak mam Wam uwierzyć na przyszłość odnośnie pracowitości. I jeszcze jedno jako zwykły człowiek mam prawo spacerować bez Waszych Drodzy Kandydaci i Wybrani Samorządowcy przenikliwych spojrzeń z plakatów. Pozdrawiam i zachęcam do działania. Banery można wykorzystać np w schronisku dla zwierząt jako maty.

No i masz tu babo placek. PiS już nie sprzedaje wiz i nasiliły się próby przekroczenia zielonej granicy. PiS wpuszczał legalnie, kasował dolce i wszyscy byli zadowoleni.

Nie zdążyła Unia Europejska zaklepać postanowień i już idą ale nich idą tam gdzie rządzić będzie KO bo to za te pieniądze z Unii.

A gdzie poseł z reklamówką, dlaczego nie bryka po łączce, gdzie prezeska Ochódzka nie wychodzi do biedaków, nie porozmawia. Kurde Boska tez milczy, co się dzieje?

Pamiętam tego polityka z tą reklamówka co uciekał przed pogranicznikami, coś go nie widać teraz na granicy

Do Kaśka teraz nie trzeba rzadnych wiz z UE przywiozą nam inżynierów których będziemy utrzymywać z naszych podatków ,dostaną mieszkanie i wyżywienie, A ja muszę wziąć kredyt na mieszkanie i spłać przez 30 lat bo mi państwo uśmiechnięte nie pomoże gratulacje dobrobytu

Kasiu widzę pranie mózgu skuteczne

A gdzie są platfusy z pizzą?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.