wtorek, 21 września 2021

Szczuczyn

Szczuczyn okiem filmowca

Szczuczyn okiem filmowca

Filmowa_12 – z kamerą wśród ludzi…


Od początku lutego br. przy Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie realizujemy projekt „Szczuczyn okiem młodego filmowca” w ramach programu „Równać Szanse 2016”. W ciągu minionych tygodni , w porozumieniu z filmowcem Zbigniewem Mroczkowskim (wspiera i nadzoruje nasze prace) ustaliliśmy harmonogram działań dotyczących przyszłego filmu. 


Pierwsze kroki już za nami. Rozpoczęliśmy nagrywanie serii wywiadów  z osobami, których życie nieodłącznie związało ze Szczuczynem. W międzyczasie trwają prace nad innymi etapami projektu, w których wspierają nas, zaangażowani w projekt specjaliści, wspomniany już filmowiec Zbigniew Mroczkowski i Izabela Gwiazdowska – specjalistka od kreatywności.
Informacje o naszej grupie i naszych pracach znajdziecie Państwo na Facebook’u (Filmowa_12) i Instagramie (filmowa_12). Artykuły o  naszej grupie i poszczególnych uczestnikach znajdziecie w „Kontaktach” (nr. 9, 12, 15, 16), za co serdecznie dziękujemy Barbarze Paszkowskiej – korespondentce tejże gazety.
Będziemy kręcić , kręcić, kręcić… Nie bójcie się kamery!
Paula Zamojska
Filmowa_12

 

poniedziałek, 20 września 2021

Noc Bibliotek w Szczuczynie - zapisy

poniedziałek, 20 września 2021

Rosa Tardia w Szczuczynie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.