niedziela, 1 października 2023

Sport

Sukcesy szachistów SP2

 W dniu 28 X 2006 r. odbyły się Igrzyska Powiatu Grajewskiego w Szachach. Udział wzięło 5 szkół podstawowych. Reprezentacja SP2 w kategorii dziewcząt zajęła III miejsce, natomiast w grupie chłopców zajęła I miejsce, przegrywając tylko jedną partię. Nagrodą za zwycięstwo był awans do Półfinałów Mistrzostw Grupy Zachodniej.
 Półfinały wojewódzkie w grupie chłopców odbyły się 4 XI 2006 r. Szachiści SP2 zajęli I miejsce. Drugie miejsce zdobyła SP z Kolna. Wymienione dwie pierwsze drużyny awansowały do finału województwa podlaskiego.
 Finały wojewódzkie miały miejsce 26 XI 2006 r. w SP nr 11 w Suwałkach. Niestety zawody nie były tak szczęśliwe dla szachistów SP2, którzy przegrywając przed ostatnią rundę zaprzepaścili szansę na trzecie miejsce. W rezultacie SP2 zajęła VI miejsce, co należy uznać za ogromny sukces grajewskich szachistów.
 Na odbywającym się w dniu 16 XII 2006 r. "III Świątecznym Turnieju Szachowym" finaliści mistrzostw województwa podlaskiego zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami ufundowanymi przez PZU SA.

drużyna szachistów SP2:

Marek Milcarz
Robert Szymanowski
Michał Tomczak
Łukasz Koniecko

Trener: Jakub Okulewicz

niedziela, 1 października 2023

Europejski Tydzień Sportu w Wojewodzinie

niedziela, 1 października 2023

WARMIA GRAJEWO - TUR BIELSK PODLASKI 1:1

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.