wtorek, 27 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 24891 wyświetleń

Stawką - warsztaty kulinarne!

Stawką – warsztaty z Anną Starmach! 

  Uczniowie z Zespołu Szkół w Wojewodzinie - technicy hotelarstwa i żywienia mają ogromną prośbę do wszystkich, którzy mają konto na Facebooku i życzliwie obserwują, lubią i komentują zamieszczane na naszym szkolnym Facebooku treści. Prośba dotyczy trwającego do 30 listopada konkursu, w którym wygraną są warsztaty kulinarne dla szkoły z Anną Starmach. Należy tylko pod wskazanym adresem odnaleźć i polubić komentarz naszej uczennicy Basi Kondratowicz – jest to fotorelacja z pobytu na targach gastronomicznych uczniów naszej szkoły. Warsztaty wygra szkoła, której komentarz zbierze najwięcej likeʼów .  

Adres do strony:

https://www.facebook.com/warsawgastroshow/photos/a.1090721697626975.1073741828.1083781338321011/
1334671949898614/?type=3


  Bardzo zależy nam wszystkim na takiej nagrodzie; uczniom, nauczycielom zawodu i dyrekcji. Byłaby to wspaniała kulinarna przygoda z profesjonalistką z najwyższej półki, bo trzeba pamiętać, że Anna Starmach ukończyła słynną paryską szkołę kucharską Le Cordon Bleu, jest jurorką konkursów kulinarnych i autorką książek o tej tematyce. - Zdzisława Choynowska dyrektor ZS w Wojewodzinie Prosimy o like :)  POMÓŻCIE!

 

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewskie spotkania z historią

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wieści z ZS nr 2

Komentarze (4)

Portalowi e-Grajewo dziękujemy bardzo za umieszczenie naszej prośby na pasku UWAGI; liczymy na każdy głos!

Powodzenia. Mój głos macie ;)

Ludziska głosujcie, jest szansa. Liczą się już tylko 3 szkoły. Basia i wszyscy zaangażowani robią dużą rzecz dla szkoły i środowiska. Fajnie, że komuś jeszcze się coś chce ! Pozdrowienia i dzięki za dotychczasowe głosy. Niech ruszą się też absolwenci.

Patrząc na ilość wejść, to szkoda, ze nie przekłada się ona na ilość oddanych głosów. Gdyby tak choć co trzecia osoba zagłosowała, to wygraną mielibyśmy w kieszeni. Ja wiem, że nie każdy ma życie na Facebooku, ale co trzeci to chyba tak! Czyżby zabrakło w Grajewie i okolicach ludzi dobrej woli??? Prosimy bardzo - to naprawdę wiele nie kosztuje - 3 minuty i po sprawie!!! Zdzisława Choynowska dyrektor ZS w Wojewodzinie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.