Kultura i rozrywka

Stanisław Bałdyga w hołdzie JP II

W Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Wojska polskiego 20 w Grajewie odbyła się promocja wierszy p. Stanisława Bałdygi "W hołdzie Janowi Pawłowi II". Czytelnia MBP o godzinie 17.00 wypełniła się gośćmi, którzy chcieli spotkać się z artystą.

Poeta i autor twórczości literackiej prezentował przybyłym swoje wiersze poświęcone Błogosławionemu  Janowi Pawłowi II. Utwory, które napisał p. Stanisław są przepojone czcią, hołdem, szacunkiem i miłością do osoby Papieża. Zebrani poznawali twórczość poety, dzielili się odczuciami. Znalazły się też osoby, które czynnie brały udział w promocji wspólnie czytając wybrane utwory.               


Autor sam o sobie mówi... „Dziękuje Bogu za dar pisania, którym mnie obdarzył i za takie szczęście, którym nie może poszczycić się każdy poeta. Jestem dumny z tego, że moje poetyckie przesłanie mogę przekazać wszystkim wiernym i kochającym naszego wielkiego Polaka i Ojca wszystkich narodów Błogosławionego Jana Pawła II”.


fot.e-Grajewo.pl

 


wtorek, 16 sierpnia 2022

Kino wakacyjnym z GCK za 8 zł

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.